Hledat

Ubytování

Ubytování město Śrem

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Śrem

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Śrem

Apartament RESORT Śrem

9,7

Apartament RESORT Śrem

Ubytování (Apartmán) Apartament RESORT Śrem. Set in Śrem in the Greater Poland region, Apartament RESORT Śrem features a balcony and garden views. Ubytování Apartament RESORT Śrem se nachází ve městě Chełmońskiego 7/F19 Apartament (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One Apartment

9,7

One Apartment

Ubytování (Apartmán) One Apartment. One Apartment is set in Śrem. The accommodation is 43 km from Lipno. Ubytování One Apartment se nachází ve městě Chełmońskiego 7 E (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Bulwary Warty

9,7

Apartament Bulwary Warty

Ubytování (Apartmán) Apartament Bulwary Warty. Located in Śrem, Apartament Bulwary Warty provides accommodation with a restaurant, free WiFi, room service, and a tour desk. Ubytování Apartament Bulwary Warty se nachází ve městě Nadbrzeżna 1B 3 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament White

9,6

Apartament White

Ubytování (Apartmán) Apartament White. Apartament White is situated in Śrem and offers a restaurant, free bikes and a terrace. The accommodation is 43 km from Lipno. Ubytování Apartament White se nachází ve městě ul. Nadbrzeżna 1b/6 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Korner Śrem

9,5

Apartament Korner Śrem

Ubytování (Apartmán) Apartament Korner Śrem. Apartament Korner Śrem is set in Śrem and offers a bar. The property has city views and is 43 km from Lipno. Ubytování Apartament Korner Śrem se nachází ve městě Chełmońskiego 7/E45 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament LAVENDER

9,4

Apartament LAVENDER

Ubytování (Apartmány) Apartament LAVENDER. Situated in Śrem, 43 km from Lipno, Apartament LAVENDER features a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartament LAVENDER se nachází ve městě Śrem (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L'ascada Hotel

8,3

L'ascada Hotel

Ubytování (Hotel) L'ascada Hotel. L'ascada Hotel nabízí klimatizované ubytování ve Śremu v pokojích zařízených tradičně a v teplých tónech s Wi-Fi zdarma, satelitní TV a vlastní koupelnou... Ubytování L'ascada Hotel se nachází ve městě ul. Chełmońskiego 2 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Metropol

8,2

Metropol

Ubytování (Hotel) Metropol. Occupying a thoroughly renovated 18th-century building on Śrem’s Old Market Square, Hotel Metropol offers modern, comfortable accommodation, a nice... Ubytování Metropol se nachází ve městě Pl. 20-Go Października 43 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.