Hledat

Ubytování

Ubytování město Środa Wielkopolska

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Środa Wielkopolska

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Środa Wielkopolska

Dwór Trzebisławki

10

Dwór Trzebisławki

Ubytování (Penzion) Dwór Trzebisławki. Located in Środa Wielkopolska, Dwór Trzebisławki provides a garden. The accommodation offers free WiFi. Ubytování Dwór Trzebisławki se nachází ve městě Środa Wielkopolska (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament w zieleni do wynajęcia blisko jeziora

9,6

Apartament w zieleni do wynajęcia blisko jeziora

Ubytování (Apartmán) Apartament w zieleni do wynajęcia blisko jeziora. Apartament w zieleni do wynajęcia blisko jeziora se nachází ve městě Środa Wielkopolska a nabízí terasu a výhled do zahrady. 25 km od Wrześni. Ubytování Apartament w zieleni do wynajęcia blisko jeziora se nachází ve městě Środa Wielkopolska (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cezar Hotel

9,5

Cezar Hotel

Ubytování (Hotel) Cezar Hotel. Cezar Hotel has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Koszuty. This property features both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Cezar Hotel se nachází ve městě Koszuty 7 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Almarco

8,7

Hotel Almarco

Ubytování (Hotel) Hotel Almarco. Almarco se nachází ve městě Sroda Wielkopolska, jen 1 km od dálnice S11, jenž vede do Poznaně. Ubytování Hotel Almarco se nachází ve městě Niedziałkowskiego 17 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Wielkopolanka

8,2

Hotel Wielkopolanka

Ubytování (Hotel) Hotel Wielkopolanka. Offering a restaurant serving Polish cuisine, Hotel Wielkopolanka is located 3 km from Środa Wielkopolska. Ubytování Hotel Wielkopolanka se nachází ve městě Pętkowo 3 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek letniskowy w zieleni blisko jeziora średzkiego

Domek letniskowy w zieleni blisko jeziora średzkiego

Ubytování (Kemp) Domek letniskowy w zieleni blisko jeziora średzkiego. Domek letniskowy w zieleni blisko jeziora średzkiego features accommodation with a garden and free WiFi, and is located in Środa Wielkopolska. Ubytování Domek letniskowy w zieleni blisko jeziora średzkiego se nachází ve městě Środa Wielkopolska (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokój

Pokój

Ubytování (Apartmán) Pokój. Pokój se nachází ve městě Środa Wielkopolska a nabízí zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také terasa. Ubytování Pokój se nachází ve městě Środa Wielkopolska (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.