Hledat

Ubytování

Ubytování město Sokołowsko

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Sokołowsko

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Sokołowsko

Centrum zdrowego wypoczynku w Domu świętej Elżbiety

10

Centrum zdrowego wypoczynku w Domu świętej Elżbiety

Ubytování (Hotel) Centrum zdrowego wypoczynku w Domu świętej Elżbiety. Boasting a garden, Centrum zdrowego wypoczynku w Domu świętej Elżbiety is situated in Sokołowsko. Ubytování Centrum zdrowego wypoczynku w Domu świętej Elżbiety se nachází ve městě Sokołowsko (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stara Poczta Apartament

9,8

Stara Poczta Apartament

Ubytování (Apartmány) Stara Poczta Apartament. Located in Sokołowsko, Stara Poczta Apartament provides accommodation with free WiFi and access to a garden with a barbecue. Ubytování Stara Poczta Apartament se nachází ve městě Sokołowsko (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Pola

9,7

Apartament Pola

Ubytování (Apartmán) Apartament Pola. Apartament Pola is located in Sokołowsko. The accommodation is 37 km from Polanica-Zdrój, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Apartament Pola se nachází ve městě Sokołowsko (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Leśny Zakątek

9,7

Apartament Leśny Zakątek

Ubytování (Apartmán) Apartament Leśny Zakątek. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartament Leśny Zakątek features accommodation in Sokołowsko with free WiFi and garden views. Ubytování Apartament Leśny Zakątek se nachází ve městě Osiedle 1/2 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament pod Stożkiem

9,5

Apartament pod Stożkiem

Ubytování (Apartmán) Apartament pod Stożkiem. Apartament pod Stożkiem is situated in Sokołowsko. The property has mountain views and is 37 km from Polanica-Zdrój. Ubytování Apartament pod Stożkiem se nachází ve městě Sokołowsko (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krokus

8,8

Krokus

Ubytování (Apartmány) Krokus. Apartmán Krokus s výhledem na město se nachází v Sokołowsku, 14 km od Wałbrzychu. Ubytování Krokus se nachází ve městě Sokołowsko (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rosa

8,7

Villa Rosa

Ubytování (Penzion) Villa Rosa. Villa Rosa se nachází v Sokołowsku a nabízí zahradu, terasu a restauraci. K dispozici je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Rosa se nachází ve městě Rozana 2 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wypoczynkowy Radosno

8,4

Ośrodek Wypoczynkowy Radosno

Ubytování (Rezort) Ośrodek Wypoczynkowy Radosno. Situated in Sokołowsko in the Lower Silesia Region, 35 km from Karpacz, Ośrodek Wypoczynkowy Radosno features a children's playground and views of the... Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy Radosno se nachází ve městě Główna 5 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salamandra Apartament

Salamandra Apartament

Ubytování (Privát) Salamandra Apartament. Privát Salamandra Apartament se nachází v obci Sokołowsko a nabízí sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Salamandra Apartament se nachází ve městě Główna 54 Przy pętli autobusowej (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pawi Ogon

Pawi Ogon

Ubytování (Apartmán) Pawi Ogon. Pawi Ogon is set in Sokołowsko and offers barbecue facilities. The property features river views. Ubytování Pawi Ogon se nachází ve městě Szkolna 2 2 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.