Hledat

Ubytování

Ubytování město Sominy

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Sominy

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Sominy

Agroturystyka Sominy Bernadeta

9,7

Agroturystyka Sominy Bernadeta

Ubytování (Farma) Agroturystyka Sominy Bernadeta. Located in Sominy, Agroturystyka Sominy Bernadeta provides free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Agroturystyka Sominy Bernadeta se nachází ve městě Sominy 16m (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Homestay Ciche Wzgórze

9,7

Homestay Ciche Wzgórze

Ubytování (Privát) Homestay Ciche Wzgórze. Offering a barbecue and views of the lake, Homestay Ciche Wzgórze is located in Sominy, 34 km from Chojnice. Ubytování Homestay Ciche Wzgórze se nachází ve městě Peplin 4A (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Sominy

9,1

Agroturystyka Sominy

Ubytování (Farma) Agroturystyka Sominy. Set in Sominy, Agroturystyka Sominy offers free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Agroturystyka Sominy se nachází ve městě Sominy 12 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sominy Urlop na Kaszubach

7,7

Sominy Urlop na Kaszubach

Ubytování (Apartmány) Sominy Urlop na Kaszubach. Featuring garden views, Sominy Urlop na Kaszubach in Sominy features accommodation, a restaurant, a bar, a garden and a terrace. Ubytování Sominy Urlop na Kaszubach se nachází ve městě Sominy (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek w sercu Kaszub

Domek w sercu Kaszub

Ubytování (Prázdninový dům) Domek w sercu Kaszub. Domek w sercu Kaszub se nachází v Sominách v Pomořansku a nabízí zahradu. Chojnice jsou vzdálené 45 km. Ubytování Domek w sercu Kaszub se nachází ve městě Sominy (Polsko - Pomořské vojvodství).

Dom Kaszubka Oaza

Dom Kaszubka Oaza

Ubytování (Vila) Dom Kaszubka Oaza. Dom Kaszubka Oaza is set in Sominy. The accommodation is 38 km from Chojnice. The villa consists of 2 bathrooms and a living room. Ubytování Dom Kaszubka Oaza se nachází ve městě Sominy (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sominy 17 - Dom w sercu kaszubskiej wsi

Sominy 17 - Dom w sercu kaszubskiej wsi

Ubytování (Prázdninový dům) Sominy 17 - Dom w sercu kaszubskiej wsi. Set in Sominy in the Pomerania region, Sominy 17 - Dom w sercu kaszubskiej wsi has a garden. Guests benefit from a terrace and a children's playground. Ubytování Sominy 17 - Dom w sercu kaszubskiej wsi se nachází ve městě Sominy (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.