Hledat

Ubytování

Ubytování město Sromowce Niżne

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Sromowce Niżne

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Sromowce Niżne

Willa Asia

9,8

Willa Asia

Ubytování (Privát) Willa Asia. Featuring a garden, Willa Asia is situated in Sromowce Niżne. Boasting a shared kitchen, this property also provides guests with a barbecue. Ubytování Willa Asia se nachází ve městě Sromowce Niżne (Polsko - Malopolské vojvodství).

Pokoje gościnne u Danusi

9,8

Pokoje gościnne u Danusi

Ubytování (Farma) Pokoje gościnne u Danusi. Set in Sromowce Niżne, 35 km from Bukowina Tatrzańska, Pokoje gościnne u Danusi offers a garden and free WiFi. A fridge and kettle are also offered. Ubytování Pokoje gościnne u Danusi se nachází ve městě Sromowce Niżne (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje gościnne i apartamenty u Wiktorii

9,7

Pokoje gościnne i apartamenty u Wiktorii

Ubytování (Privát) Pokoje gościnne i apartamenty u Wiktorii. Set in Sromowce Niżne, 22 km from Szczawnica, Pokoje gościnne i apartamenty u Wiktorii offers a garden and free WiFi. Ubytování Pokoje gościnne i apartamenty u Wiktorii se nachází ve městě ul. Sobczańska 66 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Trzy Korony

9,6

Domki Trzy Korony

Ubytování (Horské chaty) Domki Trzy Korony. Located in Sromowce Niżne, 22 km from Szczawnica, Domki Trzy Korony provides a garden and free WiFi. Ubytování Domki Trzy Korony se nachází ve městě Pod Brzegami 18 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Sawina

9,6

Willa Sawina

Ubytování (Privát) Willa Sawina. Willa Sawina se nachází v obci Sromowce Niżne, 22 km od města Szczawnica, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Willa Sawina se nachází ve městě Sromowce Niżne (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Wójcik

9,5

Willa Wójcik

Ubytování (Penzion) Willa Wójcik. Boasting a garden, Willa Wójcik is situated in Sromowce Niżne. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Willa Wójcik se nachází ve městě 9 Sobczańska (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Gazda

9,3

Willa Gazda

Ubytování (Penzion) Willa Gazda. Located in Sromowce Niżne, Willa Gazda features a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Willa Gazda se nachází ve městě Trzech Koron 30 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Nad Przełomem

9,3

Hotel Nad Przełomem

Ubytování (Hotel) Hotel Nad Przełomem. Tříhvězdičkový hotel Nad Przełomem se nachází na břehu řeky Dunajec a nabízí výhled na řeku a horský masiv Trzy Korony. Ubytování Hotel Nad Przełomem se nachází ve městě Trzech Koron 34 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa nad Dunajcem

9,3

Willa nad Dunajcem

Ubytování (Privát) Willa nad Dunajcem. Set in Sromowce Niżne, 22 km from Szczawnica, Willa nad Dunajcem offers a garden and free WiFi. Ubytování Willa nad Dunajcem se nachází ve městě Trzech Koron 17 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka u Eli

9,3

Agroturystyka u Eli

Ubytování (Privát) Agroturystyka u Eli. Set in Sromowce Niżne, 21 km from Szczawnica, Agroturystyka u Eli offers a garden and free WiFi. Ubytování Agroturystyka u Eli se nachází ve městě Sromowce Niżne (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wynajem pokoi Natalia

9,2

Wynajem pokoi Natalia

Ubytování (Privát) Wynajem pokoi Natalia. Set in Sromowce Niżne, 22 km from Szczawnica, Wynajem pokoi Natalia offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Wynajem pokoi Natalia se nachází ve městě Ul.Pod Brzegami 9 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Nad Dunajcem

9,2

Apartament Nad Dunajcem

Ubytování (Apartmán) Apartament Nad Dunajcem. Apartament Nad Dunajcem is set in Sromowce Niżne and offers a restaurant, a bar and a garden. The apartment has pool views and is 22 km from Szczawnica. Ubytování Apartament Nad Dunajcem se nachází ve městě Trzech Koron 34A (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schronisko PTTK Trzy Korony

9

Schronisko PTTK Trzy Korony

Ubytování (Penzion) Schronisko PTTK Trzy Korony. Schronisko PTTK Trzy Korony has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Sromowce Niżne. Ubytování Schronisko PTTK Trzy Korony se nachází ve městě Sobczanska 91 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi Pod Trzema Koronami

8,5

Noclegi Pod Trzema Koronami

Ubytování (Penzion) Noclegi Pod Trzema Koronami. Set in Sromowce Niżne, Noclegi Pod Trzema Koronami provides a garden. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Noclegi Pod Trzema Koronami se nachází ve městě Sromowce Niżne (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Magiera

Apartamenty Magiera

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Magiera. Apartamenty Magiera provides accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Apartamenty Magiera se nachází ve městě Sromowce Niżne (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nad Dunajcem

Nad Dunajcem

Ubytování (Apartmán) Nad Dunajcem. Nad Dunajcem is situated in Sromowce Niżne. This apartment also features free WiFi. The accommodation is fitted with a kitchen. Ubytování Nad Dunajcem se nachází ve městě Sromowce Niżne (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.