Hledat

Ubytování

Ubytování město Starachowice

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Starachowice

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Starachowice

Gospodarstwo Pytlówka Sokalski Michał

9,9

Gospodarstwo Pytlówka Sokalski Michał

Ubytování (Farma) Gospodarstwo Pytlówka Sokalski Michał. Gospodarstwo Agroturystyczne Pytlówka is located in Tarczek and offers a restaurant and a club hall. Free WiFi access is available. Ubytování Gospodarstwo Pytlówka Sokalski Michał se nachází ve městě Tarczek 24 (Polsko - Svatokřížské vojvodství).

Alma Apartments Starachowice

9,2

Alma Apartments Starachowice

Ubytování (Apartmán) Alma Apartments Starachowice. Set in Starachowice, Alma Apartments Starachowice offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Alma Apartments Starachowice se nachází ve městě Wojska Polskiego 5/5 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stajnia pod Dębem

8,9

Stajnia pod Dębem

Ubytování (Bed and breakfast) Stajnia pod Dębem. Stajnia pod Dębem is located in Starachowice and features a garden. Featuring a shared kitchen, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Stajnia pod Dębem se nachází ve městě Starachowice (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Azyl-W25

8,4

Azyl-W25

Ubytování (Aparthotel) Azyl-W25. Situated in Starachowice, 28 km from Ostrowiec Świętokrzyski, Azyl-W25 features a garden and free WiFi. The aparthotel offers a barbecue. Ubytování Azyl-W25 se nachází ve městě Starachowice (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Senator Centrum Konferencyjne

8,3

Hotel Senator Centrum Konferencyjne

Ubytování (Hotel) Hotel Senator Centrum Konferencyjne. Hotel Senator Centrum Konferencyjne se nachází v centru města Starachowice, pouhý 1 km od vlakového nádraží, a nabízí celou řadu rekreačních a business... Ubytování Hotel Senator Centrum Konferencyjne se nachází ve městě Krywki 18 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Rosochacz

8,3

Willa Rosochacz

Ubytování (Bed and breakfast) Willa Rosochacz. Situated in Starachowice, 48 km from Chlewiska, Willa Rosochacz features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Willa Rosochacz se nachází ve městě Henryk Lipie Szyb 1 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Europa Starachowice

8,2

Hotel Europa Starachowice

Ubytování (Hotel) Hotel Europa Starachowice. Hotel Europa in Starachowice includes a free spa zone with a fitness centre, 3 saunas, a swimming pool complex with hydromassage, and two hot tubs - an... Ubytování Hotel Europa Starachowice se nachází ve městě Radomska 76A (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Debem

8,2

Pod Debem

Ubytování (Penzion) Pod Debem. Set in Starachowice, Pod Debem provides a garden. The guest house offers both free WiFi and free private parking. Ubytování Pod Debem se nachází ve městě Starachowice (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Starachowice

5,8

Hostel Starachowice

Ubytování (Hostel) Hostel Starachowice. Set in Starachowice, Hostel Starachowice features a shared lounge. Ubytování Hostel Starachowice se nachází ve městě POLAND (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bankowa Apart 5

Bankowa Apart 5

Ubytování (Apartmány) Bankowa Apart 5. Featuring a restaurant, Bankowa Apart 5 features accommodation in Starachowice. Private parking is available on site. Ubytování Bankowa Apart 5 se nachází ve městě Bankowa 5 (Polsko - Svatokřížské vojvodství).

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.