Hledat

Ubytování

Ubytování město Stara Kamienica

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Stara Kamienica

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Stara Kamienica

Black Yurt

10

Black Yurt

Ubytování (Luxusní stan) Black Yurt. Situated in Stara Kamienica in the Lower Silesia region, Black Yurt has a terrace and garden views. Ubytování Black Yurt se nachází ve městě Stara Kamienica (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka u Świątków

9,7

Agroturystyka u Świątków

Ubytování (Farma) Agroturystyka u Świątków. Set in Stara Kamienica, Agroturystyka u Świątków has barbecue facilities, garden and free WiFi throughout the property. Ubytování Agroturystyka u Świątków se nachází ve městě 18 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ranczo Pod Strzechą

9,5

Ranczo Pod Strzechą

Ubytování (Horské chaty) Ranczo Pod Strzechą. Situated in Stara Kamienica, 29 km from Świeradów-Zdrój, Ranczo Pod Strzechą features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Ranczo Pod Strzechą se nachází ve městě Barcinek 11 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iwenica

9,5

Iwenica

Ubytování (Penzion) Iwenica. Iwenica is situated in Stara Kamienica and features a garden. The guest house features both free WiFi and free private parking. Ubytování Iwenica se nachází ve městě Antoniów 70 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Haneczki

8,9

U Haneczki

Ubytování (Farma) U Haneczki. Situated in Barcinek, 29 km from Świeradów-Zdrój, U Haneczki features a garden and free WiFi. Ubytování U Haneczki se nachází ve městě Barcinek 95 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Wiśniowa Góra

8,7

Pensjonat Wiśniowa Góra

Ubytování (Penzion) Pensjonat Wiśniowa Góra. Set in Stara Kamienica, Pensjonat Wiśniowa Góra features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Pensjonat Wiśniowa Góra se nachází ve městě Kopaniec 57 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Dolina Bobru

Holiday home Dolina Bobru

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Dolina Bobru. Holiday home Dolina Bobru is situated in Stara Kamienica and offers a garden and barbecue facilities. The accommodation is 30 km from Świeradów-Zdrój. Ubytování Holiday home Dolina Bobru se nachází ve městě (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A spacious house in a quiet location on a quiet street, on the edge of a nature park

A spacious house in a quiet location on a quiet street, on the edge of a nature park

Ubytování (Prázdninový dům) A spacious house in a quiet location on a quiet street, on the edge of a nature park. Tento prostorný dům se nachází v klidné ulici na okraji přírodního parku v obci Stara Kamienica a nabízí zahradu a gril. 30 km od města Świeradów-Zdrój. Ubytování A spacious house in a quiet location on a quiet street, on the edge of a nature park se nachází ve městě Stara Kamienica (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.