Hledat

Ubytování

Ubytování město Sokolec

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Sokolec

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Sokolec

Plac Słoneczny

9,6

Plac Słoneczny

Ubytování (Apartmány) Plac Słoneczny. Plac Słoneczny features garden views, free WiFi and free private parking, located in Sokolec, 2.3 km from Przełęcz Sokola Ski Lift. Ubytování Plac Słoneczny se nachází ve městě Sokolec 54 F (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Podgórska Odskocznia

9,5

Podgórska Odskocznia

Ubytování (Venkovský dům) Podgórska Odskocznia. Set 1.9 km from Przełęcz Sokola Ski Lift, Podgórska Odskocznia offers accommodation with a garden, a terrace and a shared kitchen for your convenience. Ubytování Podgórska Odskocznia se nachází ve městě 29 Sokolec (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zachęta

9

Zachęta

Ubytování (Farma) Zachęta. Farma Zachęta leží ve městě Sokolec. Nabízí zahradu s grilem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Zachęta se nachází ve městě Sokolec 18 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sowi Dworek

9

Sowi Dworek

Ubytování (Chata) Sowi Dworek. Sowi Dworek is located in Sokolec, in a quiet area by the Owl Mountains Landscape Park. The accommodation will provide you with a TV and a terrace. Ubytování Sowi Dworek se nachází ve městě Sokolec 8d (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szyprówka Chata Pod Sową

8,7

Szyprówka Chata Pod Sową

Ubytování (Bed and breakfast) Szyprówka Chata Pod Sową. Located in Sokolec, close to Górnik 2 Ski Lift, Szyprówka Chata Pod Sową provides accommodation with restaurant, ski equipment hire, ski-to-door access, a... Ubytování Szyprówka Chata Pod Sową se nachází ve městě 32 Sokolec 57-450 Sokolec (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maślana Chata

Maślana Chata

Ubytování (Apartmán) Maślana Chata. Set in Sokolec in the Lower Silesia region, Maślana Chata features a garden. Ubytování Maślana Chata se nachází ve městě Sokolec (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.