Hledat

Ubytování

Ubytování město Ślemień

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Ślemień

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Ślemień

Chata drewniana Stefanówka

9,9

Chata drewniana Stefanówka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata drewniana Stefanówka. Chata drewniana Stefanówka je samostatný prázdninový dům nacházející se ve vesnici Ślemień v krajinném parku Beskid Żywiecki. Ubytování Chata drewniana Stefanówka se nachází ve městě Łączna 5 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Kazika w górach

9,6

U Kazika w górach

Ubytování (Horské chaty) U Kazika w górach. Situated in Ślemień, 21 km from Korbielów, U Kazika w górach features a garden and free WiFi. The chalet offers a sun terrace. Ubytování U Kazika w górach se nachází ve městě ul. Jasnogórska 13 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka "Pod Gruszą"

Agroturystyka "Pod Gruszą"

Ubytování (Apartmán) Agroturystyka "Pod Gruszą". Agroturystyka "Pod Gruszą" is located in Ślemień. The accommodation is 25 km from Korbielów, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Agroturystyka "Pod Gruszą" se nachází ve městě 20 Żywiecka (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.