Hledat

Ubytování

Ubytování město Smardzewice

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Smardzewice

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Smardzewice

Leśny Zakątek

9,3

Leśny Zakątek

Ubytování (Bed and breakfast) Leśny Zakątek. Leśny Zakątek se nachází 1,7 km od přehrady Sulejowski a nabízí restauraci, banketový sál a klasicky zařízené pokoje. Ubytování Leśny Zakątek se nachází ve městě Smardzewice (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dworek Biały Domek

8,8

Dworek Biały Domek

Ubytování (Bed and breakfast) Dworek Biały Domek. Located in Smardzewice, Dworek Biały Domek features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Dworek Biały Domek se nachází ve městě Smardzewice (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Inwest Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy

8,6

Inwest Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy

Ubytování (Rezort) Inwest Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy. Featuring free WiFi, a restaurant and a terrace, Inwest Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy offers pet-friendly accommodation in Smardzewice, 47 km from Ossa. Ubytování Inwest Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy se nachází ve městě Klonowa 14 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kruk

8,3

Hotel Kruk

Ubytování (Hotel) Hotel Kruk. Hotel Kruk is situated in a peaceful area of Sulejów Landscape Park, just off the Zalew Sulejowski Lake. Ubytování Hotel Kruk se nachází ve městě Borki 80 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrum Konferencyjno Rekreacyjne Molo

7,9

Centrum Konferencyjno Rekreacyjne Molo

Ubytování (Rezort) Centrum Konferencyjno Rekreacyjne Molo. Hotel Centrum Konferencyjno Rekreacyjne Molo, obklopen parkem Sulejów, se nachází jen 50 metrů od břehu jezera Sulejowskie. Ubytování Centrum Konferencyjno Rekreacyjne Molo se nachází ve městě ul. Klonowa 16 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peace of Paradise

Peace of Paradise

Ubytování (Prázdninový dům) Peace of Paradise. Peace of Paradise se nachází ve Smardzewicích a nabízí zahradu a tenisový kurt. Ubytování Peace of Paradise se nachází ve městě Smardzewice (Polsko - Lodžské vojvodství).

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.