Hledat

Ubytování

Ubytování město Sobków

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Sobków

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Sobków

Dworek pod Lipą

8,8

Dworek pod Lipą

Ubytování (Venkovský dům) Dworek pod Lipą. Venkovský dům Dworek pod Lipą se nachází ve vesnici Sobków ve Svatokřížském vojvodství a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dworek pod Lipą se nachází ve městě Nowe Kotlice 54 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Koliber

8,8

Pensjonat Koliber

Ubytování (Penzion) Pensjonat Koliber. Pensjonat Koliber is offering accommodation in Sobków. Featuring room service, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Pensjonat Koliber se nachází ve městě Spółdzielcza 19 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zamek Rycerski

8,7

Zamek Rycerski

Ubytování (Aparthotel) Zamek Rycerski. Zamek Rycerski poskytuje ubytování na břehu řeky Nida v renovovaných historických památkách hradu Sobków. Ubytování Zamek Rycerski se nachází ve městě Sobka 15 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.