Hledat

Ubytování

Ubytování město Sochaczew

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Sochaczew

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Sochaczew

Apartament STASZICA Apartments M&M

9,8

Apartament STASZICA Apartments M&M

Ubytování (Apartmán) Apartament STASZICA Apartments M&M. Located in Sochaczew, Apartament STASZICA Apartments M&M provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartament STASZICA Apartments M&M se nachází ve městě 16 Stanisława Staszica (Polsko - Mazovské vojvodství).

Apartament Plac Kościuszki

9,4

Apartament Plac Kościuszki

Ubytování (Apartmán) Apartament Plac Kościuszki. Apartament Plac Kościuszki se nachází v Sochaczewu v Masovii a nabízí balkon a výhled na město. Ubytování Apartament Plac Kościuszki se nachází ve městě Sochaczew (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Chopin

9

Hotel Chopin

Ubytování (Hotel) Hotel Chopin. Hotel Chopin is conveniently located in the town of Sochaczew, by the Warsaw-Łódź route. Ubytování Hotel Chopin se nachází ve městě ul. Traugutta 21 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Bankietowy Arkadia

8,6

Dom Bankietowy Arkadia

Ubytování (Penzion – hostinec) Dom Bankietowy Arkadia. Surrounded by greenery and located in a quiet part of Sochaczew, Dom Bankietowy Arkadia offers accommodation with free Wi-Fi and private parking. Ubytování Dom Bankietowy Arkadia se nachází ve městě ul. Trojanowska 94 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.