Hledat

Ubytování

Ubytování město Radocza

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Radocza

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Radocza

Radocza Maison de vacances

9,7

Radocza Maison de vacances

Ubytování (Prázdninový dům) Radocza Maison de vacances. Situated in Radocza in the Lesser Poland region, Radocza Maison de vacances features a terrace and mountain views. Ubytování Radocza Maison de vacances se nachází ve městě Radocza widokowa (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśny Zakątek Radocza

9,5

Leśny Zakątek Radocza

Ubytování (Prázdninový areál) Leśny Zakątek Radocza. Leśny Zakątek Radocza je prázdninový areál situovaný v Radoczi, 41 km od Bielsko-Biale. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Leśny Zakątek Radocza se nachází ve městě ul. Leśna 35 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Radocza Park Business

8,9

Hotel Radocza Park Business

Ubytování (Hotel) Hotel Radocza Park Business. Hotel Radocza Park Business se nachází v obci v Radocza. Nabízí ubytování v pokojích s klimatizací. Hotel má restauraci a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Hotel Radocza Park Business se nachází ve městě ul. Parkowa 1 (Polsko - Malopolské vojvodství).

Radocza Park Active & Spa

8,4

Radocza Park Active & Spa

Ubytování (Hotel) Radocza Park Active & Spa. Tento hotel se nachází ve vesničce Radocza, 7 km od Wadowic. Ubytování Radocza Park Active & Spa se nachází ve městě Parkowa 1 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Bakos Radocza

8

Pokoje Bakos Radocza

Ubytování (Hostel) Pokoje Bakos Radocza. Pokoje Bakos se nacházejí ve vesnici Radocza. Nabízejí restauraci, terasu, bezplatné Wi-Fi připojení a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pokoje Bakos Radocza se nachází ve městě 31 Jana Pawła II (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.