Hledat

Ubytování

Ubytování město Radomsko

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Radomsko

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Radomsko

Hotel Porto

9

Hotel Porto

Ubytování (Hotel) Hotel Porto. Hotel Port se nachází ve městě Radomsko a nabízí restauraci, bar a nepřetržitě otevřenou recepci. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a parkování. Ubytování Hotel Porto se nachází ve městě Portowa 14 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ted

8,8

Hotel Ted

Ubytování (Hotel) Hotel Ted. Hotel Ted se nachází 2 km od centra Radomska a nabízí prostorné a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní LCD TV. Ubytování Hotel Ted se nachází ve městě Kołłątaja 46 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Komfortowe Domki Malutkie Resort

8,7

Komfortowe Domki Malutkie Resort

Ubytování (Prázdninový areál) Komfortowe Domki Malutkie Resort. Osada Malutkie se nachází na 20 hektarech lesního pozemku, 5 km od centra Radomska. Ubytování Komfortowe Domki Malutkie Resort se nachází ve městě Radomsko (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malutkie Resort - apartamenty, pokoje, restauracja

8,6

Malutkie Resort - apartamenty, pokoje, restauracja

Ubytování (Rezort) Malutkie Resort - apartamenty, pokoje, restauracja. Malutkie Resort se rozkládá na 20 hektarech lesa u Radomska. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a širokou škálu rekreačních a sportovních zařízení. Ubytování Malutkie Resort - apartamenty, pokoje, restauracja se nachází ve městě Radomsko (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zodiak

8,5

Hotel Zodiak

Ubytování (Hotel) Hotel Zodiak. Hotel Zodiak features a bar, garden and terrace in Radomsko. Ubytování Hotel Zodiak se nachází ve městě Ul. Ks. Kościowa 22 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nmc-Noclegi

8,4

Nmc-Noclegi

Ubytování (Hostel) Nmc-Noclegi. Set in Radomsko, Nmc-Noclegi provides a garden. The property offers free private parking and free WiFi. Ubytování Nmc-Noclegi se nachází ve městě Kletnia ul. Czestochowska 58 DK91 Gomunice 97-545 (Polsko - Lodžské vojvodství).

Hotel Zameczek

8,2

Hotel Zameczek

Ubytování (Hotel) Hotel Zameczek. Set in Radomsko, Hotel Zameczek features a restaurant, bar and free WiFi. This 1-star hotel offers a 24-hour front desk. Guests can make use of a garden. Ubytování Hotel Zameczek se nachází ve městě Radomsko (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOTEL RADOMSKO

7,9

HOTEL RADOMSKO

Ubytování (Hotel) HOTEL RADOMSKO. HOTEL RADOMSKO se nachází v Radomsku a nabízí 2hvězdičkové ubytování s terasou. Ubytování HOTEL RADOMSKO se nachází ve městě Radomsko (Polsko - Lodžské vojvodství).

Pokoje Goscinne Koral

6,7

Pokoje Goscinne Koral

Ubytování (Economy business hotel) Pokoje Goscinne Koral. Set in Radomsko, Pokoje Goscinne Koral offers a bar. The Japanese-style business hotel offers both free WiFi and free private parking. Ubytování Pokoje Goscinne Koral se nachází ve městě 62 Reymonta (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Volna

Hostel Volna

Ubytování (Hostel) Hostel Volna. Hostel Volna se nachází v Radomsku a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Hosté mohou využívat zahradu. V hostelu si můžete zahrát stolní tenis. Ubytování Hostel Volna se nachází ve městě Radomsko (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

pokoje do wynajęcia

pokoje do wynajęcia

Ubytování (Privát) pokoje do wynajęcia. Set in Radomsko in the Lodz region, pokoje do wynajęcia offers accommodation with free private parking. Ubytování pokoje do wynajęcia se nachází ve městě Radomsko (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.