Hledat

Ubytování

Ubytování město Płońsk

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Płońsk

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Płońsk

Hotel Martex

8,4

Hotel Martex

Ubytování (Hotel) Hotel Martex. 3-star Hotel Martex is located in the centre of Płońsk, 500 metres from E7 Route from Warsaw to Gdansk. Ubytování Hotel Martex se nachází ve městě Grunwaldzka 53 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Marco

8,3

Hotel Marco

Ubytování (Hotel) Hotel Marco. Hotel Marco is located in the green, quiet outskirts of Płońsk. It features a private fishing pond and free Wi-Fi in every room. Ubytování Hotel Marco se nachází ve městě ul. Wieczorków 115 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Poświętne

7,9

Hotel Poświętne

Ubytování (Hotel) Hotel Poświętne. Hotel Poświętne is set in Płońsk in the Masovia Region, by the E7 road from Warsaw to Gdańsk and the E50 road to Ciechanów. Ubytování Hotel Poświętne se nachází ve městě Sienkiewicza 11 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 500 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DOMKI pod lasem

DOMKI pod lasem

Ubytování (Chata) DOMKI pod lasem. DOMKI pod lasem is located in Płońsk. A microwave and fridge are also provided, as well as a kettle. Płock is 40 km from the lodge. Ubytování DOMKI pod lasem se nachází ve městě Płońsk (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Sportowa

Hostel Sportowa

Ubytování (Hotel) Hostel Sportowa. Set in Płońsk, Hostel Sportowa offers a bar, shared lounge and garden. The accommodation features a shared kitchen and room service for guests. Ubytování Hostel Sportowa se nachází ve městě Płońsk (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.