Hledat

Ubytování

Ubytování město Przeźmierowo

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Przeźmierowo

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Przeźmierowo

Hotel Orange Przeźmierowo

8,4

Hotel Orange Przeźmierowo

Ubytování (Hotel) Hotel Orange Przeźmierowo. Tříhvězdičkový Hotel Orange Przeźmierowo se nachází v Przeźmierowo, 9 km od mezinárodního veletrhu v Poznani. Ubytování Hotel Orange Przeźmierowo se nachází ve městě Poznańska 41 a (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Motel Comet

8,2

Motel Comet

Ubytování (Motel) Motel Comet. Motel Comet is located in Przeźmierowo, a 3-minute walk from the Circuit Poznań. Free Wi-Fi access is available. Ubytování Motel Comet se nachází ve městě ul. Rynkowa 138 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wzgórze Toskanii

8,1

Wzgórze Toskanii

Ubytování (Hotel) Wzgórze Toskanii. Wzgórze Toskanii is located in Przeźmierowo, 10 kilometres from the centre of Poznań and 5 kilometres from Ławica Airport. Ubytování Wzgórze Toskanii se nachází ve městě Poznanska 35 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.