Hledat

Ubytování

Ubytování město Pyrzowice

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Pyrzowice

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Pyrzowice

Noclegi Avoca

9,4

Noclegi Avoca

Ubytování (Penzion) Noclegi Avoca. Noclegi Avoca nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Pyrzowice. Personál může zajistit placenou dopravu, včetně dopravy na letiště. Ubytování Noclegi Avoca se nachází ve městě Wolnosci 87 B (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi Darex

9,2

Noclegi Darex

Ubytování (Penzion) Noclegi Darex. Penzion Noclegi Darex se nachází v malé obci Pyrzowice. Lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Noclegi Darex se nachází ve městě Piłsudskiego 6 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moxy Katowice Airport

8,9

Moxy Katowice Airport

Ubytování (Hotel) Moxy Katowice Airport. K zázemí hotelu Moxy Katowice Airport patří fitness centrum a bar. Pokoje mají psací stůl, TV s plochou obrazovkou a koupelnu se sprchou. Ubytování Moxy Katowice Airport se nachází ve městě ul. Wolnosci 90 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alda Gold

8,8

Alda Gold

Ubytování (Privát) Alda Gold. Located in Pyrzowice in the Silesia region, Alda Gold provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Alda Gold se nachází ve městě Wolności 86 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi AirportPark

8,7

Noclegi AirportPark

Ubytování (Penzion) Noclegi AirportPark. Noclegi AirportPark se nachází v obci Pyrzowice, 1 km od letiště Katowice-Pyrzowice a 2,8 km od státní silnice 78, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a... Ubytování Noclegi AirportPark se nachází ve městě ul. Kolejowa 52 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi Alda

8,6

Noclegi Alda

Ubytování (Privát) Noclegi Alda. Noclegi Alda se nachází v Pyrzovicích, jen pár kroků od letiště Katowice Pyrzowice. Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Noclegi Alda se nachází ve městě Wolności 86 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Desilva Inn Katowice Airport

8,4

Desilva Inn Katowice Airport

Ubytování (Hotel) Desilva Inn Katowice Airport. Situated 2 km from Katowice-Pyrzowice Airport, the Desilva Inn is a 3-star hotel featuring rooms with air conditioning, an LCD TV and free Wi-Fi. Ubytování Desilva Inn Katowice Airport se nachází ve městě ul. Równoległa 2 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.