Hledat

Ubytování

Ubytování město Płaska

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Płaska

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Płaska

Sirvis Apartamenty

9,8

Sirvis Apartamenty

Ubytování (Bed and breakfast) Sirvis Apartamenty. Surrounded by nature, Sirvis Apartamenty is located in Mołowiste on the banks of Serwy Lake. Free WiFi access is available, as is free parking. Ubytování Sirvis Apartamenty se nachází ve městě Mołowiste 22 (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom na skarpie

9,8

Dom na skarpie

Ubytování (Prázdninový dům) Dom na skarpie. Dom na skarpie is located in Płaska and offers a garden and a terrace. The accommodation is 38 km from Druskininkai. Ubytování Dom na skarpie se nachází ve městě Płaska (Polsko - Podleské vojvodství).

Galikowo

9,7

Galikowo

Ubytování (Prázdninový areál) Galikowo. Offering a barbecue, terrace and sun terrace, Galikowo is set in Płaska in the Podlaskie Region, less than 40 km from Polish-Lithuanian border. Ubytování Galikowo se nachází ve městě Gorczyca 29G (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament koło Augustowa

8,6

Apartament koło Augustowa

Ubytování (Apartmán) Apartament koło Augustowa. Set in Płaska in the Podlaskie region, Apartament koło Augustowa features a terrace. There is an in-house restaurant and free private parking. Ubytování Apartament koło Augustowa se nachází ve městě Gorczyca 45g (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bociani Domek

Bociani Domek

Ubytování (Chata) Bociani Domek. Featuring garden views, Bociani Domek in Płaska features accommodation, a bar, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Bociani Domek se nachází ve městě Podmacharce 16c (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osada pod lasem

Osada pod lasem

Ubytování (Chata) Osada pod lasem. Located in Płaska, Osada pod lasem provides free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a garden and water sports facilities. Ubytování Osada pod lasem se nachází ve městě Płaska 92B (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom w Rygoli

Dom w Rygoli

Ubytování (Prázdninový dům) Dom w Rygoli. Dom w Rygoli is located in Płaska and offers a terrace. The property features garden views and is 41 km from Suwałki. Ubytování Dom w Rygoli se nachází ve městě Płaska (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom pod Sosnami

Dom pod Sosnami

Ubytování (Prázdninový dům) Dom pod Sosnami. Dom pod Sosnami is located in Rudawka. The accommodation is 42 km from Augustów. The holiday home consists of 2 bedrooms, bathroom and a living room. Ubytování Dom pod Sosnami se nachází ve městě Rudawka 1B (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tomaszówka

Tomaszówka

Ubytování (Prázdninový dům) Tomaszówka. Tomaszówka is located in Płaska and offers a garden, a private beach area and water sports facilities. Ubytování Tomaszówka se nachází ve městě Płaska 15A (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek pod Lasem

Domek pod Lasem

Ubytování (Prázdninový dům) Domek pod Lasem. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Domek pod Lasem features accommodation in Płaska with free WiFi and garden views. Ubytování Domek pod Lasem se nachází ve městě Płaska 81g (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.