Hledat

Ubytování

Ubytování město Pustkowo

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Pustkowo

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Pustkowo

Willa ANNA

9,9

Willa ANNA

Ubytování (Privát) Willa ANNA. Willa ANNA se nachází v Pustkowu, 350 metrů od pláže Rewal a 1,2 km od pláže Pobierowo. Ubytování Willa ANNA se nachází ve městě Pustkowo (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Nord

9,9

Willa Nord

Ubytování (Privát) Willa Nord. Willa Nord se nachází v Pustkowu, 400 metrů od pláže Rewal a necelý 1 km od pláže Pobierowo. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem do zahrady. Ubytování Willa Nord se nachází ve městě Pustkowo (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Słoneczne Domki Pustkowo

9,7

Słoneczne Domki Pustkowo

Ubytování (Chata) Słoneczne Domki Pustkowo. Słoneczne Domki Pustkowo se nachází v Pustkowu v Západopomořanském vojvodství, nedaleko pláží Rewal a Pobierowo. Ubytování Słoneczne Domki Pustkowo se nachází ve městě Pustkowo (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Przy Morzu

9,4

Domki Przy Morzu

Ubytování (Apartmán) Domki Przy Morzu. Domki Przy Morzu is set in Pustkowo and offers a garden and barbecue facilities. The accommodation is 3. Ubytování Domki Przy Morzu se nachází ve městě Pustkowo (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 874 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Gościnny Matex

9,4

Dom Gościnny Matex

Ubytování (Penzion) Dom Gościnny Matex. Dom Gościnny Matex has free bikes, seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and shared lounge in Pustkowo. Ubytování Dom Gościnny Matex se nachází ve městě NADMORSKA 18 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mała Frajda

9,3

Mała Frajda

Ubytování (Chata) Mała Frajda. Vila Mała Frajda se nachází v obci Pustkowo. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady a zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Mała Frajda se nachází ve městě Nadmorska 2 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OW "MAGDA"

8,9

OW "MAGDA"

Ubytování (Chata) OW "MAGDA". Set in Pustkowo in the West Pomerania region, OW "MAGDA" offers accommodation with free private parking. Ubytování OW "MAGDA" se nachází ve městě ul Sloneczna 23 PUSTKOWO 72-344 REWAL (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Semi-Detached House - PL 032.001

8,9

Semi-Detached House - PL 032.001

Ubytování (Prázdninové domy) Semi-Detached House - PL 032.001. Semi-Detached House - PL 032.001 is situated in Pustkowo, 41 km from Kołobrzeg. Międzyzdroje is 38 km away. Free private parking is available on site. Ubytování Semi-Detached House - PL 032.001 se nachází ve městě ul.Przedwiosnie 1 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki drewniane Zem-Tourist

8,9

Domki drewniane Zem-Tourist

Ubytování (Prázdninové domy) Domki drewniane Zem-Tourist. Domki drewniane Zem-Tourist se nachází v Pustkowu v oblasti Západního Pomořanska a nabízí ubytování s bezplatným parkováním. Ubytování Domki drewniane Zem-Tourist se nachází ve městě ul. Słoneczna (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zem-Tourist

8,7

Zem-Tourist

Ubytování (Rezort) Zem-Tourist. Offering a seasonal outdoor pool and children's playground, Zem-Tourist is situated in Pustkowo in the West Pomerania Region, 42 km from Kołobrzeg. Ubytování Zem-Tourist se nachází ve městě ul.Słoneczna 25 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Noclegi u Romka

8,5

Noclegi u Romka

Ubytování (Kemp) Noclegi u Romka. Noclegi u Romka se nachází v Pustkowu a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Noclegi u Romka se nachází ve městě ul. Magdaleny 12 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Perła Bałtyku

8,3

Perła Bałtyku

Ubytování (Prázdninový areál) Perła Bałtyku. Providing pool views, Perła Bałtyku in Pustkowo provides accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a shared lounge, a garden and barbecue... Ubytování Perła Bałtyku se nachází ve městě Pustkowo (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KEJA Pustkowo

8,2

KEJA Pustkowo

Ubytování (Kemp) KEJA Pustkowo. Set 500 metres from Rewal Beach, KEJA Pustkowo offers accommodation with a garden, barbecue facilities and a shared kitchen for your convenience. Ubytování KEJA Pustkowo se nachází ve městě Pustkowo (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

wczasypustkowo

8,1

wczasypustkowo

Ubytování (Privát) wczasypustkowo. Privát Wczasypustkowo se nachází ve vesničce Pustkowo, 3,5 km od města Rewal. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování wczasypustkowo se nachází ve městě ul. Spacerowa 3 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wynajem Domków Letniskowych Irena Chojnacka

Wynajem Domków Letniskowych Irena Chojnacka

Ubytování (Chata) Wynajem Domków Letniskowych Irena Chojnacka. Set in Pustkowo, 4.2 km from Rewal, Wynajem Domków Letniskowych Irena Chojnacka offers free bikes and free WiFi. Ubytování Wynajem Domków Letniskowych Irena Chojnacka se nachází ve městě Słoneczna 28 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi u Asi

Noclegi u Asi

Ubytování (Penzion) Noclegi u Asi. Featuring a garden, Noclegi u Asi is located in Pustkowo. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Noclegi u Asi se nachází ve městě 5 Słoneczna (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

STECYK - DOMKI NAD MORZEM

STECYK - DOMKI NAD MORZEM

Ubytování (Prázdninový dům) STECYK - DOMKI NAD MORZEM. STECYK - DOMKI NAD MORZEM is set in Pustkowo and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování STECYK - DOMKI NAD MORZEM se nachází ve městě Handlowa 4 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Gościnny Stokrotka

Dom Gościnny Stokrotka

Ubytování (Privát) Dom Gościnny Stokrotka. Situated within 800 metres of Pobierowo Beach in Pustkowo, Dom Gościnny Stokrotka features accommodation with a flat-screen TV. Ubytování Dom Gościnny Stokrotka se nachází ve městě Pustkowo (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bursztynek-Pustkowo

Bursztynek-Pustkowo

Ubytování (Chata) Bursztynek-Pustkowo. Set in Pustkowo in the West Pomerania region, Bursztynek-Pustkowo offers accommodation with free private parking. Ubytování Bursztynek-Pustkowo se nachází ve městě ul. Spacerowa 3a (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki z bali u Rafała

Domki z bali u Rafała

Ubytování (Chata) Domki z bali u Rafała. Featuring accommodation with a terrace, Domki z bali u Rafała is located in Pustkowo. The lodge has garden views and is 41 km from Kołobrzeg. Ubytování Domki z bali u Rafała se nachází ve městě Pustkowo (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Stokrotka Domki

Stokrotka Domki

Ubytování (Prázdninový dům) Stokrotka Domki. Set in Pustkowo in the West Pomerania region, Stokrotka Domki has a balcony. The accommodation is 3. Ubytování Stokrotka Domki se nachází ve městě Słoneczna 2E (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.