Hledat

Ubytování

Ubytování město Purda

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Purda

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Purda

Zagroda Warmińska Pszczoła

9,6

Zagroda Warmińska Pszczoła

Ubytování (Prázdninové domy) Zagroda Warmińska Pszczoła. Located in Purda, 48 km from Dobre Miasto, Zagroda Warmińska Pszczoła provides free bikes and free WiFi. Ubytování Zagroda Warmińska Pszczoła se nachází ve městě Purda 124a 11-030 Purda (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lesniczowka Gaja

9,5

Lesniczowka Gaja

Ubytování (Farma) Lesniczowka Gaja. Located in Purda, Lesniczowka Gaja boasts free bikes, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Lesniczowka Gaja se nachází ve městě Kaborno 36 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Irena i Tadeusz Ilińscy

9,1

Agroturystyka Irena i Tadeusz Ilińscy

Ubytování (Farma) Agroturystyka Irena i Tadeusz Ilińscy. Featuring free WiFi, Agroturystyka Irena i Tadeusz Ilińscy offers accommodation in Purda. Free private parking is available on site. Ubytování Agroturystyka Irena i Tadeusz Ilińscy se nachází ve městě Silice 12 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamyki

8,9

Kamyki

Ubytování (Vila) Kamyki. Kamyki is located in Purda and offers a restaurant, a bar and barbecue facilities. Ubytování Kamyki se nachází ve městě purda 130 gospoda kamyki (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Purda

Four-Bedroom Holiday Home in Purda

Ubytování (Prázdninové domy) Four-Bedroom Holiday Home in Purda. Situated in Purda in the Warmia-Masuria region, Four-Bedroom Holiday Home in Purda features accommodation with free private parking. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Purda se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Willa Leśne Skrzydła

Willa Leśne Skrzydła

Ubytování (Vily) Willa Leśne Skrzydła. Situated in Purda, 48 km from Dobre Miasto, Willa Leśne Skrzydła features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Willa Leśne Skrzydła se nachází ve městě Purda 129D (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Giławy

Agroturystyka Giławy

Ubytování (Farma) Agroturystyka Giławy. Agroturystyka Giławy is located in Purda and offers a garden and a terrace. The accommodation is 47 km from Lidzbark Warmiński. Ubytování Agroturystyka Giławy se nachází ve městě Purda (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.