Hledat

Ubytování

Ubytování město Pszczółki

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Pszczółki

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Pszczółki

Lawendowy Dwór

9,5

Lawendowy Dwór

Ubytování (Bed and breakfast) Lawendowy Dwór. Situated in Pszczółki, 42 km from Gdynia, Lawendowy Dwór features a garden and free WiFi. Ubytování Lawendowy Dwór se nachází ve městě Pszczółki (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bartnik

9

Hotel Bartnik

Ubytování (Hotel) Hotel Bartnik. Set in Pszczółki, Hotel Bartnik offers a bar. Among the facilities of this property are a restaurant, a 24-hour front desk and room service, along with... Ubytování Hotel Bartnik se nachází ve městě ul. Tczewska 1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gregor

8,3

Hotel Gregor

Ubytování (Hotel) Hotel Gregor. Hotel Gregor se těší klidné poloze u silnice 91 mezi městy Tczew a Pruszcz Gdański. Nabízí pokoje a apartmány s Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Gregor se nachází ve městě ul. Tczewska 1A (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.