Hledat

Ubytování

Ubytování město Rokitki

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Rokitki

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Rokitki

Farmstay U Siwego

8,8

Farmstay U Siwego

Ubytování (Farma) Farmstay U Siwego. Offering free bicycles, Farmstay U Siwego is located in Reisicht and offers a spacious garden with a terrace. Ubytování Farmstay U Siwego se nachází ve městě Rokitki 41 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Różane Wzgórze

7,1

Różane Wzgórze

Ubytování (Rezort) Różane Wzgórze. Różane Wzgórze has a bar, garden, barbecue facilities and terrace in Rokitki. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Różane Wzgórze se nachází ve městě Rokitki 1B (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Bella

6,9

Domki Bella

Ubytování (Prázdninové domy) Domki Bella. Featuring garden views, Domki Bella in Rokitki features accommodation, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Domki Bella se nachází ve městě 1A Ośrodek Wypoczynkowy domek 296 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.