Hledat

Ubytování

Ubytování město Rumia

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 39 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Rumia

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Rumia

Domek Letni na wakacje w Rumi

9,9

Domek Letni na wakacje w Rumi

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Letni na wakacje w Rumi. Set in Rumia in the Pomerania region, Domek Letni na wakacje w Rumi has a patio. The holiday home features garden views and is 16 km from Gdynia. Ubytování Domek Letni na wakacje w Rumi se nachází ve městě Rumia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Trójmiasto Kaszubskie

9,8

Domki Trójmiasto Kaszubskie

Ubytování (Prázdninové domy) Domki Trójmiasto Kaszubskie. Bieszczady nad Morzem is located in Rumia. The holiday home offers a terrace. Guests can relax in the garden at the property. Ubytování Domki Trójmiasto Kaszubskie se nachází ve městě Rumia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prestige Pokoje Gościnne

9,8

Prestige Pokoje Gościnne

Ubytování (Vily) Prestige Pokoje Gościnne. Located in Rumia, 14 km from Gdynia, Prestige Pokoje Gościnne provides a garden and free WiFi. A fridge and kettle are also provided. Ubytování Prestige Pokoje Gościnne se nachází ve městě 47 Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Rumia

9,7

Apartament Rumia

Ubytování (Apartmán) Apartament Rumia. Apartament Rumia is situated in Rumia. The property has garden views and is 13 km from Gdynia. Ubytování Apartament Rumia se nachází ve městě Roszczynialskiego 9 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Horyzont

9,7

Apartament Horyzont

Ubytování (Apartmán) Apartament Horyzont. Boasting accommodation with a balcony, Apartament Horyzont is situated in Rumia. The property has city views and is 14 km from Gdynia. Ubytování Apartament Horyzont se nachází ve městě Kosynierów 78B/37 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament przy Aquaparku w Redzie

9,7

Apartament przy Aquaparku w Redzie

Ubytování (Apartmán) Apartament przy Aquaparku w Redzie. Situated in Rumia in the Pomerania region, Apartament przy Aquaparku w Redzie features a balcony and city views. Ubytování Apartament przy Aquaparku w Redzie se nachází ve městě Kosynierów 108b/10 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TRIDENTE Zawiszy

9,6

TRIDENTE Zawiszy

Ubytování (Apartmán) TRIDENTE Zawiszy. TRIDENTE Zawiszy is situated in Rumia and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování TRIDENTE Zawiszy se nachází ve městě ul. Zawiszy Czarnego 3A (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Kosynierów

9,6

Apartament Kosynierów

Ubytování (Apartmán) Apartament Kosynierów. Apartament Kosynierów is located in Rumia. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartament Kosynierów se nachází ve městě Rumia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel J.J. Darboven

9,5

Hotel J.J. Darboven

Ubytování (Hotel) Hotel J.J. Darboven. Hotel J.J. Darboven se nachází v Rumii a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel J.J. Darboven se nachází ve městě Rumia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atena

9,4

Atena

Ubytování (Apartmány) Atena. Atena se nachází v obci Rumia v Pomořansku regionu. Nabízí Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Atena se nachází ve městě Tysiąclecia 6 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament blisko Aquaparku Reda

9,4

Apartament blisko Aquaparku Reda

Ubytování (Apartmán) Apartament blisko Aquaparku Reda. Apartament blisko Aquaparku Reda is located in Rumia. The property is 14 km from Gdynia, and complimentary private parking is provided. Ubytování Apartament blisko Aquaparku Reda se nachází ve městě Franciszka Sędzickiego 77 m.16 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Bajka

9,3

Apartament Bajka

Ubytování (Apartmán) Apartament Bajka. Set in Rumia in the Pomerania region, Apartament Bajka features a balcony and mountain views. Ubytování Apartament Bajka se nachází ve městě Św.Józefa 5 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom gościnny "Chamomile"

9,3

Dom gościnny "Chamomile"

Ubytování (Prázdninový dům) Dom gościnny "Chamomile". Rumianek se nachází v Rumii. 31 km od Gdaňsku. Prázdninový dům má terasu. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Rumianek stojí 20 km od Sopot a 13 km od Gdyně. Ubytování Dom gościnny "Chamomile" se nachází ve městě Rumia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamencik w centrum

9,3

Apartamencik w centrum

Ubytování (Apartmán) Apartamencik w centrum. Apartamencik w centrum se nachází v Rumii a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Gdyně je vzdálená 12 km. Ubytování Apartamencik w centrum se nachází ve městě Rumia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Falko

9,2

Falko

Ubytování (Hotel) Falko. Hotel Falko se nachází ve městě Rumia, jen 8 km od centra města Gdyně. Nabízí klimatizované pokoje s minibarem, Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Ubytování Falko se nachází ve městě Bolesława Chrobrego 1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Zagórze

9

Villa Zagórze

Ubytování (Hotel) Villa Zagórze. Situated in Rumia, Villa Zagórze has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Villa Zagórze se nachází ve městě 21 Jana III Sobieskiego (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Grinholc

9

Dom Grinholc

Ubytování (Penzion) Dom Grinholc. Situated in Rumia, Dom Grinholc has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Dom Grinholc se nachází ve městě 61 I Dywizji Wojska Polskiego (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Goscinne Oliwia & Laura I

9

Pokoje Goscinne Oliwia & Laura I

Ubytování (Penzion) Pokoje Goscinne Oliwia & Laura I. Situated in Rumia, Pokoje Goscinne Oliwia & Laura I has a garden and a terrace. Ubytování Pokoje Goscinne Oliwia & Laura I se nachází ve městě Hetmanska 39 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Diamond w białym Dworku

8,9

Hotel Diamond w białym Dworku

Ubytování (Hotel) Hotel Diamond w białym Dworku. Hotel Diamond w białym Dworku se nachází v centru města Rumia poblíž nákupního centra Galeria Rumia a 700 metrů od vlakového nádraží Rumia. Ubytování Hotel Diamond w białym Dworku se nachází ve městě Sobieskiego 16 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Rodzinny Maja

8,7

Apartament Rodzinny Maja

Ubytování (Prázdninové domy) Apartament Rodzinny Maja. Situated in Rumia, 15 km from Gdynia, Apartament Rodzinny Maja features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Apartament Rodzinny Maja se nachází ve městě Rumia 27 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Diamond Premium Rumia

8,3

Diamond Premium Rumia

Ubytování (Penzion) Diamond Premium Rumia. Diamond Premium Rumia se nachází ve městě Rumia a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, společný lounge a pokojovou službu. Ubytování Diamond Premium Rumia se nachází ve městě Grunwaldzka 66 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Goscinne Oliwia & Laura II

8

Pokoje Goscinne Oliwia & Laura II

Ubytování (Penzion) Pokoje Goscinne Oliwia & Laura II. Boasting a garden, Pokoje Goscinne Oliwia & Laura II is situated in Rumia. Ubytování Pokoje Goscinne Oliwia & Laura II se nachází ve městě ul.Slupska 12 84-230 Rumia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Biały Słoń

7,3

Pokoje Gościnne Biały Słoń

Ubytování (Motel) Pokoje Gościnne Biały Słoń. Pokoje Gościnne Biały Słoń se nachází v obci Rumia, 150 metrů od vlakového nádraží Rumia - Janowo a 450 metrů od parku Tricity Landscape. Ubytování Pokoje Gościnne Biały Słoń se nachází ve městě Sobieskiego 65 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Adria

7,1

Hotel Adria

Ubytování (Hotel) Hotel Adria. Hotel Adria nabízí pohodlné a prostorné ubytování s bezplatným Wi-Fi a snídaní na příhodném místě v centru města Rumia, kousek od silnice ze Štětína do... Ubytování Hotel Adria se nachází ve městě Piaskowa 13 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Melarooms

Melarooms

Ubytování (Apartmány) Melarooms. Melarooms is situated in Rumia. Gdańsk is 39 km from the apartment, while Sopot is 23 km from the property. Ubytování Melarooms se nachází ve městě 13 Dębowa (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Bajka

Pokoje Gościnne Bajka

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne Bajka. Located in Rumia, Pokoje Gościnne Bajka offers accommodation with a balcony and free WiFi. This homestay features a terrace. Ubytování Pokoje Gościnne Bajka se nachází ve městě Rumia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Janowskie Błonia Rumia

Apartament Janowskie Błonia Rumia

Ubytování (Apartmány) Apartament Janowskie Błonia Rumia. Set in Rumia in the Pomerania region, Apartament Janowskie Błonia Rumia features a balcony. Ubytování Apartament Janowskie Błonia Rumia se nachází ve městě Rumia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mini Apartament

Mini Apartament

Ubytování (Apartmán) Mini Apartament. Mini Apartament is situated in Rumia. The accommodation is 11 km from Gdynia. Gdańsk is 37 km from the apartment, while Sopot is 22 km from the property. Ubytování Mini Apartament se nachází ve městě 3 Pomorska (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Sobremesa

Apartament Sobremesa

Ubytování (Apartmán) Apartament Sobremesa. Located in Rumia in the Pomerania region, Apartament Sobremesa has a garden. The apartment features garden views and is 12 km from Gdynia. Ubytování Apartament Sobremesa se nachází ve městě Kazimierza Wielkiego (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mieszkanie Rumia

Mieszkanie Rumia

Ubytování (Apartmán) Mieszkanie Rumia. Set in Rumia in the Pomerania region, Mieszkanie Rumia has a balcony. Ubytování Mieszkanie Rumia se nachází ve městě Stoczniowców 2n/1 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Wyżynna Blue Sea

Wyżynna Blue Sea

Ubytování (Apartmán) Wyżynna Blue Sea. Wyżynna Blue Sea is located in Rumia. This apartment features a terrace. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Wyżynna Blue Sea se nachází ve městě Rumia (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MelaRooms

MelaRooms

Ubytování (Apartmán) MelaRooms. Situated in Rumia in the Pomerania region, MelaRooms has a balcony. The property is 13 km from Gdynia and free private parking is available. Ubytování MelaRooms se nachází ve městě Dębowa 13/2 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zielony Apartament

Zielony Apartament

Ubytování (Apartmán) Zielony Apartament. Zielony Apartament se nachází v Rumii. 31 km od Gdaňsku. Nechybí ani koupelna. Apartmán je vzdálený 20 km od Sopot. Ubytování Zielony Apartament se nachází ve městě Rumia (Polsko - Pomořské vojvodství).

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 39 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.