Hledat

Ubytování

Ubytování město Ząb

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 38 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Ząb

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Ząb

Dom z widokiem na Tatry

9,9

Dom z widokiem na Tatry

Ubytování (Prázdninový dům) Dom z widokiem na Tatry. Featuring a garden, Dom z widokiem na Tatry is a detached holiday home set in a quiet and peaceful area in Ząb in the Lesser Poland Region. Ubytování Dom z widokiem na Tatry se nachází ve městě Czerwienne 217A (Polsko - Malopolské vojvodství).

Hawrań

9,8

Hawrań

Ubytování (Privát) Hawrań. Hawrań features mountain views, free WiFi and free private parking, set in Ząb. Ubytování Hawrań se nachází ve městě Bustryk 65c (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Familijny

9,7

Apartament Familijny

Ubytování (Apartmán) Apartament Familijny. Located in Ząb, Apartament Familijny offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Apartament Familijny se nachází ve městě Ząb (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

1010 m n.p.m

9,7

1010 m n.p.m

Ubytování (Apartmán) 1010 m n.p.m. 1010 m n.p.m is set in Ząb. The property features garden views and is 18 km from Bukowina Tatrzańska. Ubytování 1010 m n.p.m se nachází ve městě Ligasówka 20 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rancho

9,7

Rancho

Ubytování (Privát) Rancho. Pensjonat Rancho se nachází v centru obce Ząb, pouhých 10 km od centra města Zakopane. Wi-Fi i parkoviště jsou dostupné zdarma. Ubytování Rancho se nachází ve městě Szlak Papieski 238 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje gościnne Lassak 1

9,7

Pokoje gościnne Lassak 1

Ubytování (Penzion) Pokoje gościnne Lassak 1. Pokoje gościnne Lassak 1 is offering accommodation in Ząb. Among the various facilities of this property are a garden and ski storage space. Ubytování Pokoje gościnne Lassak 1 se nachází ve městě ul. Szlak Papieski 232 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Klisia

9,6

U Klisia

Ubytování (Apartmány) U Klisia. Located in Ząb, 18 km from Bukowina Tatrzańska, U Klisia provides a garden and free WiFi. Ubytování U Klisia se nachází ve městě Ząb 121 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nędzówka

9,6

Nędzówka

Ubytování (Privát) Nędzówka. Located in Ząb in the Lesser Poland region, Nędzówka provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Nędzówka se nachází ve městě ul. Szlak Papieski 236 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Widokowe

9,6

Domki Widokowe

Ubytování (Horské chaty) Domki Widokowe. Offering panoramic view of the country side and surrounding mountains, Domki Widokowe offers chalets in the town of Ząb. Ubytování Domki Widokowe se nachází ve městě Ząb (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Pod Ściętą Lipą

9,6

Willa Pod Ściętą Lipą

Ubytování (Vila) Willa Pod Ściętą Lipą. Willa Pod Ściętą Lipą se nachází v obci Ząb a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Poskytuje výhled do zahrady a leží 17 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ubytování Willa Pod Ściętą Lipą se nachází ve městě Ząb (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Rodzinny

9,5

Dom Rodzinny

Ubytování (Apartmány) Dom Rodzinny. Situated in Ząb, 25 km from Bukowina Tatrzańska, Dom Rodzinny features free bikes and free WiFi. Ubytování Dom Rodzinny se nachází ve městě ul. Szlak Papieski 136 (Polsko - Malopolské vojvodství).

Apartamenty Dwa Widoki

9,4

Apartamenty Dwa Widoki

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Dwa Widoki. Apartamenty Dwa Widoki is set in Ząb and offers a garden and barbecue facilities. The property has mountain views and is 18 km from Bukowina Tatrzańska. Ubytování Apartamenty Dwa Widoki se nachází ve městě ul.Ligasówka 32 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miętowa Górka Dom

9,4

Miętowa Górka Dom

Ubytování (Horské chaty) Miętowa Górka Dom. Miętowa Górka Dom se nachází ve vesnici Ząb a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Všechny chaty mají terasu s výhledem na hory. K zázemí patří i... Ubytování Miętowa Górka Dom se nachází ve městě Czerwienne 310b (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Janik

9,4

Janik

Ubytování (Bed and breakfast) Janik. Janik je penzion situovaný v Ząbu. Nabízí zahradu, gril a lyžárnu. Některé pokoje se mohou pochlubit balkonem s výhledem na hory. Ubytování Janik se nachází ve městě Ząb (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne U Jaśka

9,3

Pokoje Gościnne U Jaśka

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne U Jaśka. Pokoje Gościnne U Jaśka se nachází v obci Ząb, nejvýše položené vesnici v Polsku. Ubytování Pokoje Gościnne U Jaśka se nachází ve městě ul. Kamila Stocha 6 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne u Halinki

9,3

Pokoje Gościnne u Halinki

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne u Halinki. Set in Ząb, 25 km from Bukowina Tatrzańska, Pokoje Gościnne u Halinki offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Pokoje Gościnne u Halinki se nachází ve městě ul.Szlak Papieski 69 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Gabi

9,3

Apartament Gabi

Ubytování (Apartmán) Apartament Gabi. Apartament Gabi se nachází v obci Ząb a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Apartament Gabi se nachází ve městě Ząb (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje u Rumcajsa

9,2

Pokoje u Rumcajsa

Ubytování (Penzion) Pokoje u Rumcajsa. Pokoje u Rumcajsa is located in Ząb. The guest house also provides free WiFi and free private parking. Ubytování Pokoje u Rumcajsa se nachází ve městě 10 H (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Wczasowy Na Szczycie

9,2

Dom Wczasowy Na Szczycie

Ubytování (Penzion) Dom Wczasowy Na Szczycie. Penzion Dom Wczasowy Na Szczycie se nachází v obci Ząb a nabízí sdílený lounge, zahradu, gril a terasu. Ubytování Dom Wczasowy Na Szczycie se nachází ve městě Ząb 118b (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Granaty

9,2

Pokoje Granaty

Ubytování (Privát) Pokoje Granaty. Situated in Ząb in the Lesser Poland region, Pokoje Granaty features accommodation with free WiFi and free private parking. Skiing can be enjoyed nearby. Ubytování Pokoje Granaty se nachází ve městě ul. Św. Anny 25 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel REDYK Ski&Relax

9,2

Hotel REDYK Ski&Relax

Ubytování (Hotel) Hotel REDYK Ski&Relax. Hotel REDYK Ski&Relax se nachází v obci Ząb, severně od Zakopaného. Nabízí nádherný výhled na Tatry. K zázemí patří wellness se saunou a vířivkou. Ubytování Hotel REDYK Ski&Relax se nachází ve městě Ząb 48 E (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Szałas pod Dębem

9,1

Domek Szałas pod Dębem

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Szałas pod Dębem. Domek Szałas pod Dębem is situated in Ząb. The accommodation is 19 km from Bukowina Tatrzańska, and guests benefit from private parking available on site... Ubytování Domek Szałas pod Dębem se nachází ve městě Nowe Bystre (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Dzikosa

9,1

U Dzikosa

Ubytování (Farma) U Dzikosa. Set in Ząb in the Lesser Poland region, U Dzikosa offers accommodation with free WiFi and free private parking. Skiing can be enjoyed nearby. Ubytování U Dzikosa se nachází ve městě Ząb (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Poraja

9

U Poraja

Ubytování (Privát) U Poraja. U Poraja is located in Zab and offers a restaurant, as well as a ski equipment hire and a ski school. Free WiFi access is available.. Ubytování U Poraja se nachází ve městě Potoczki 8 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Góralska Chata

8,9

Pensjonat Góralska Chata

Ubytování (Penzion) Pensjonat Góralska Chata. Pensjonat Góralska Chata se nachází ve vesnici Bustryk v Tatrách, 9 km od centra města Zakopane. Ubytování Pensjonat Góralska Chata se nachází ve městě Ząb (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Mrowca

8,9

Pokoje Mrowca

Ubytování (Privát) Pokoje Mrowca. Situated in Ząb in the Lesser Poland region, Pokoje Mrowca features accommodation with free WiFi and free private parking. Skiing can be enjoyed nearby. Ubytování Pokoje Mrowca se nachází ve městě Ząb 27A (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Goscinne u Naglaka Willa Zab

8,9

Pokoje Goscinne u Naglaka Willa Zab

Ubytování (Penzion) Pokoje Goscinne u Naglaka Willa Zab. Ubytování Pokoje Gościnne u Naglaka Willa Ząb se nachází na poklidném místě plném zeleně, 50 metrů od lesa a 6 km od města Zakopane a svým hostům nabízí... Ubytování Pokoje Goscinne u Naglaka Willa Zab se nachází ve městě Ząb 35 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wypoczynkowy Górskie Zacisze

8,6

Ośrodek Wypoczynkowy Górskie Zacisze

Ubytování (Bed and breakfast) Ośrodek Wypoczynkowy Górskie Zacisze. Jastrzębiec Resort & Spa se nachází 5 km od lyžařského střediska Tatry v Zakopanem. Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy Górskie Zacisze se nachází ve městě Ząb (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bystra 103

8,6

Bystra 103

Ubytování (Prázdninový dům) Bystra 103. Bystra 103 is located in Ząb. The accommodation is 19 km from Bukowina Tatrzańska, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available... Ubytování Bystra 103 se nachází ve městě Nowe Bystre 103 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Stoch

8,2

Pokoje Gościnne Stoch

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne Stoch. Pokoje Gościnne Stoch offers homestay accommodation in Ząb, 11 km from the centre of Zakopane. It features free Wi-Fi and a 24-hour front desk. Ubytování Pokoje Gościnne Stoch se nachází ve městě Ząb (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje "U Moniki"

Pokoje "U Moniki"

Ubytování (Privát) Pokoje "U Moniki". Set in Ząb, 18 km from Bukowina Tatrzańska, Pokoje "U Moniki" offers a garden and free WiFi. The homestay offers a barbecue. Ubytování Pokoje "U Moniki" se nachází ve městě Ząb 53b (Polsko - Malopolské vojvodství).

Apartament 3

Apartament 3

Ubytování (Apartmán) Apartament 3. Situated in Ząb in the Lesser Poland region, Apartament 3 has a garden. Free WiFi is offered. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytování Apartament 3 se nachází ve městě Ząb (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Podpora

Willa Podpora

Ubytování (Prázdninový dům) Willa Podpora. Willa Podpora is set in Ząb and offers free bikes, a bar and a garden. Ubytování Willa Podpora se nachází ve městě Ząb (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne u Firka

Pokoje Gościnne u Firka

Ubytování (Penzion) Pokoje Gościnne u Firka. Located in Ząb, Pokoje Gościnne u Firka features a garden and barbecue facilities. Ubytování Pokoje Gościnne u Firka se nachází ve městě ul. Furtki 2 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Góralski Zębianski Dworek

Domek Góralski Zębianski Dworek

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Góralski Zębianski Dworek. Set in Ząb, Domek Góralski Zębianski Dworek provides accommodation with a balcony and free WiFi. Guests have a private terrace. Ubytování Domek Góralski Zębianski Dworek se nachází ve městě Ząb (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DW. Zbójnik

DW. Zbójnik

Ubytování (Penzion) DW. Zbójnik. DW. Zbójnik is set in Ząb. Guests can make use of a garden. At the guest house, all rooms have a wardrobe, a flat-screen TV and a private bathroom. Ubytování DW. Zbójnik se nachází ve městě Ząb (Polsko - Malopolské vojvodství).

D.W. Limba

D.W. Limba

Ubytování (Venkovský dům) D.W. Limba. Set in Ząb in the Lesser Poland region, D.W. Limba features a terrace and garden views. Ubytování D.W. Limba se nachází ve městě Ząb 10 d (Polsko - Malopolské vojvodství).

Osada Gubałówka

Osada Gubałówka

Ubytování (Apartmán) Osada Gubałówka. Osada Gubałówka is situated in Ząb and offers a terrace. Ubytování Osada Gubałówka se nachází ve městě Nowe Bystre 199A m. 4 Osada Gubałówka (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Góralski domek

Góralski domek

Ubytování (Farma) Góralski domek. Set in Ząb, 21 km from Bukowina Tatrzańska, Góralski domek offers a garden and free WiFi. Ubytování Góralski domek se nachází ve městě Ul. Szlak papieski 99 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Góralskie Tatrzański Zakątek

Domki Góralskie Tatrzański Zakątek

Ubytování (Chata) Domki Góralskie Tatrzański Zakątek. Featuring accommodation with a balcony, Domki Góralskie Tatrzański Zakątek is located in Ząb. Ubytování Domki Góralskie Tatrzański Zakątek se nachází ve městě Ząb (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kunatówka

Kunatówka

Ubytování (Prázdninové domy) Kunatówka. Set in Ząb, 19 km from Bukowina Tatrzańska, Kunatówka offers a garden and free WiFi. Ubytování Kunatówka se nachází ve městě Ząb (Polsko - Malopolské vojvodství).

Domek Tatrzańska Zyngierka

Domek Tatrzańska Zyngierka

Ubytování (Chata) Domek Tatrzańska Zyngierka. Domek Tatrzańska Zyngierka is set in Ząb. The accommodation is 19 km from Bukowina Tatrzańska. Ubytování Domek Tatrzańska Zyngierka se nachází ve městě Jarosze 137 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 38 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.