Hledat

Ubytování

Ubytování město Piekary Śląskie

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Piekary Śląskie

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Piekary Śląskie

Rezydencja Luxury Hotel Bytom Piekary Śląskie

9,1

Rezydencja Luxury Hotel Bytom Piekary Śląskie

Ubytování (Hotel) Rezydencja Luxury Hotel Bytom Piekary Śląskie. Rezydencja Luxury Hotel je 4hvězdičkový butikový hotel, který se nachází ve městě Piekary Śląskie, 15 minut jízdy od centra Katovic. Ubytování Rezydencja Luxury Hotel Bytom Piekary Śląskie se nachází ve městě ul. Stara 1 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Stara Kamienica

8,8

Hotel Stara Kamienica

Ubytování (Hotel) Hotel Stara Kamienica. Hotel Stara Kamienica se nachází v centru města Piekary Śląskie, v blízkosti sjezdu z dálnice A1, a nabízí bezplatný internet a možnost parkování na místě. Ubytování Hotel Stara Kamienica se nachází ve městě Bytomska 61 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Imperium

8,7

Hotel Imperium

Ubytování (Hotel) Hotel Imperium. Hotel Imperium features spacious rooms with free Wi-Fi, satellite TV and a safety deposit box. Free parking is provided on site. Ubytování Hotel Imperium se nachází ve městě M.C. Skłodowskiej 65A (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restauracja Apogeum

8,2

Hotel Restauracja Apogeum

Ubytování (Hotel) Hotel Restauracja Apogeum. Hotel Restauracja Apogeum is located 300 metres from the motorway turn-off and offers classically decorated rooms with free Wi-Fi. Ubytování Hotel Restauracja Apogeum se nachází ve městě ul. Żwirki 16 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 874 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Palac Wisniewski

8,1

Hotel Palac Wisniewski

Ubytování (Hotel) Hotel Palac Wisniewski. Hotel stojí v poklidné malebné oblasti a je ideální pro klidnou a pohodovou dovolenou. Ubytování Hotel Palac Wisniewski se nachází ve městě Popiełuszki 13 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Komfort Inn - Dwór Hubertus

6,8

Hotel Komfort Inn - Dwór Hubertus

Ubytování (Hotel) Hotel Komfort Inn - Dwór Hubertus. Hotel Komfort Inn - Dwór Hubertus is located 1 km from Piekary Śląskie’s centre and is situated in the oldest building in the city, Dwór Hubertus, dating... Ubytování Hotel Komfort Inn - Dwór Hubertus se nachází ve městě ul. Inwalidów Wojennych 72 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Church Hill Villa

Church Hill Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Church Hill Villa. Boasting garden views, Church Hill Villa provides accommodation with free bikes, a shared lounge and a garden, around 200 metres from The Sanctuary of Our... Ubytování Church Hill Villa se nachází ve městě 149 Bytomska (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Church Hill Apartment

Church Hill Apartment

Ubytování (Apartmán) Church Hill Apartment. Church Hill Apartment is a property situated in Piekary Śląskie near The Sanctuary of Our Lady of Piekary. Ubytování Church Hill Apartment se nachází ve městě 149 Bytomska (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.