Hledat

Ubytování

Ubytování město Pierwoszyno

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Pierwoszyno

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Pierwoszyno

Domek Pod Gruszą

9,7

Domek Pod Gruszą

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Pod Gruszą. Domek Pod Gruszą is situated in Pierwoszyno and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Domek Pod Gruszą se nachází ve městě 11 Brzoskwiniowa (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szkoła Marzeń

9,3

Szkoła Marzeń

Ubytování (Privát) Szkoła Marzeń. Szkoła Marzeń se nachází v obci Pierwoszyno, 12 km od Gdyně. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je terasa. Ubytování Szkoła Marzeń se nachází ve městě Wiśniowa 21 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Perłowa Przystań

9

Perłowa Przystań

Ubytování (Privát) Perłowa Przystań. Situated in Pierwoszyno in the Pomerania region, Perłowa Przystań features accommodation with free private parking. Ubytování Perłowa Przystań se nachází ve městě Perłowa 27 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House in Mosty by Renters

Holiday House in Mosty by Renters

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House in Mosty by Renters. Situated in Pierwoszyno in the Pomerania region, Holiday House in Mosty by Renters has a terrace and garden views. Ubytování Holiday House in Mosty by Renters se nachází ve městě Pierwoszyno (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament pod gruszą

Apartament pod gruszą

Ubytování (Apartmán) Apartament pod gruszą. Apartament pod gruszą is situated in Pierwoszyno and offers a garden and a terrace. The accommodation is 12 km from Gdynia. Ubytování Apartament pod gruszą se nachází ve městě Pierwoszyno (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.