Hledat

Ubytování

Ubytování město Piechowice

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Piechowice

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Piechowice

Pałacyk Szklarska

9,8

Pałacyk Szklarska

Ubytování (Penzion) Pałacyk Szklarska. Ubytování Pałacyk Szklarska se nachází v Piechowicích, 5 minut jízdy od Szklarske Poręby, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Pałacyk Szklarska se nachází ve městě ul. Słoneczna 23 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tysiąclecia 11/1

9,7

Tysiąclecia 11/1

Ubytování (Apartmán) Tysiąclecia 11/1. Located in Piechowice in the Lower Silesia region, Tysiąclecia 11/1 has a garden. Ubytování Tysiąclecia 11/1 se nachází ve městě tysiąclecia 11/1 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Akant

9,7

Willa Akant

Ubytování (Penzion) Willa Akant. Stylová předválečná Willa Akant se nachází na klidném zeleném místě v blízkosti lesa na svazích Krkonoš, 2 minuty z cesty od Jelení Hory do Szklarske... Ubytování Willa Akant se nachází ve městě ul. Słoneczna 12 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zacisze

9,6

Zacisze

Ubytování (Bed and breakfast) Zacisze. Situated in Piechowice, 28 km from Świeradów-Zdrój, Zacisze features a restaurant and free WiFi. Ubytování Zacisze se nachází ve městě ul. Zaciszna 6 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamencik na Słonecznej

9,6

Apartamencik na Słonecznej

Ubytování (Apartmán) Apartamencik na Słonecznej. Apartamencik na Słonecznej se nachází v Piechowicích v Dolnoslezském vojvodství a nabízí terasu a výhled do zahrady. 27 km od města Świeradów-Zdrój. Ubytování Apartamencik na Słonecznej se nachází ve městě Piechowice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

vinico

9,4

vinico

Ubytování (Apartmán) vinico. Situated in Piechowice in the Lower Silesia region, vinico features a balcony and garden views. Ubytování vinico se nachází ve městě Sudecka apartament (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom - Oranżeria

9,4

Dom - Oranżeria

Ubytování (Prázdninové domy) Dom - Oranżeria. Situated in Piechowice, 27 km from Świeradów-Zdrój, Dom - Oranżeria features a shared lounge and free WiFi. The holiday home offers a sun terrace. Ubytování Dom - Oranżeria se nachází ve městě Orzeszkowej 6 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pałac Pakoszów

9,4

Pałac Pakoszów

Ubytování (Hotel) Pałac Pakoszów. Pałac Pakoszów z roku 1725 spojuje historickou architekturu šlechtického paláce s moderním designem. Ubytování Pałac Pakoszów se nachází ve městě ul. Zamkowa 3 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krokus

9,2

Krokus

Ubytování (Penzion) Krokus. Krokus is located in a quiet part of Piechowice, just 7 km from the centre of Szklarska Poręba. Ubytování Krokus se nachází ve městě Słoneczna 26A (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Śnieżnymi Kotłami

8,9

Pod Śnieżnymi Kotłami

Ubytování (Apartmány) Pod Śnieżnymi Kotłami. Pod Śnieżnymi Kotłami se nachází v Piechowicích a nabízí zahradu a terasu. 29 km od města Świeradów-Zdrój. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Pod Śnieżnymi Kotłami se nachází ve městě Piechowice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koziołki

8,8

Koziołki

Ubytování (Penzion) Koziołki. Offering a barbecue and ski storage space, Koziołki is situated in Piechowice in the Lower Silesia Region, 13 km from Karpacz. Ubytování Koziołki se nachází ve městě Śnieżna 16; Michałowice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe Złoty Widok

8,1

Szkolne Schronisko Młodzieżowe Złoty Widok

Ubytování (Hostel) Szkolne Schronisko Młodzieżowe Złoty Widok. Szkolne Schronisko Młodzieżowe Złoty Widok je hostel situovaný v klidné přírodní lokalitě, jen 100 metrů od turistických tras. Ubytování Szkolne Schronisko Młodzieżowe Złoty Widok se nachází ve městě ul. Kolonijna 14 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restauracja Odnova

8

Restauracja Odnova

Ubytování (Apartmány) Restauracja Odnova. With a bar and a garden, Restauracja Odnova offers accommodation with free WiFi. Karpacz is 14 km from the apartment. Ubytování Restauracja Odnova se nachází ve městě Piechowice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Las Piechowice

7,7

Hotel Las Piechowice

Ubytování (Hotel) Hotel Las Piechowice. Hotel Las Piechowice se nachází v zalesněné oblasti v Krkonošském národním parku. Nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma a satelitní TV, krytý bazén a saunu. Ubytování Hotel Las Piechowice se nachází ve městě Turystyczna 8 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ZIELONE WZGÓRZE

6,8

ZIELONE WZGÓRZE

Ubytování (Penzion) ZIELONE WZGÓRZE. ZIELONE WZGÓRZE nabízí ubytování v Piechowicích. K dispozici je zahrada a lyžárna. K dispozici je gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování ZIELONE WZGÓRZE se nachází ve městě Piechowice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cicha Ostoja

Cicha Ostoja

Ubytování (Apartmán) Cicha Ostoja. Located in Piechowice in the Lower Silesia region, Cicha Ostoja features a balcony and garden views. Ubytování Cicha Ostoja se nachází ve městě 10 Cicha (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament 600 npm

Apartament 600 npm

Ubytování (Apartmán) Apartament 600 npm. Apartament 600 npm is set in Piechowice and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartament 600 npm se nachází ve městě Kolonijna 16/4 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lavendowo

Lavendowo

Ubytování (Penzion) Lavendowo. Lavendowo provides accommodation in Piechowice. The accommodation features ski storage space, as well as a garden and a terrace. Ubytování Lavendowo se nachází ve městě Trzech Marcinów 3 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Na Złotym Widoku

Willa Na Złotym Widoku

Ubytování (Vily) Willa Na Złotym Widoku. Set in Piechowice, 28 km from Świeradów-Zdrój, Willa Na Złotym Widoku offers a garden and free WiFi. Ubytování Willa Na Złotym Widoku se nachází ve městě Liczyrzepy 1 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Dalski

Villa Dalski

Ubytování (Vila) Villa Dalski. Located in Piechowice, in beautiful green surroundings, Villa Dalski offers free bike rentals. Ubytování Villa Dalski se nachází ve městě Ul. Koperkowa 4 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe PLUM

Szkolne Schronisko Młodzieżowe PLUM

Ubytování (Hostel) Szkolne Schronisko Młodzieżowe PLUM. Szkolne Schronisko Młodzieżowe PLUM se nachází v Piechowicích a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Szkolne Schronisko Młodzieżowe PLUM se nachází ve městě Piechowice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek "HORYZONT"

Ośrodek "HORYZONT"

Ubytování (Rezort) Ośrodek "HORYZONT". Ośrodek HORYZONT in Piechowice features a fitness centre and a terrace. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytování Ośrodek "HORYZONT" se nachází ve městě Piechowice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przytulne Studio Borówkowy Zagajnik

Przytulne Studio Borówkowy Zagajnik

Ubytování (Apartmán) Przytulne Studio Borówkowy Zagajnik. Przytulne Studio Borówkowy Zagajnik se nachází v Piechowicích v Dolním Slezsku a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Przytulne Studio Borówkowy Zagajnik se nachází ve městě Piechowice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství).

Apartamenty i Pokoje Aneta

Apartamenty i Pokoje Aneta

Ubytování (Penzion) Apartamenty i Pokoje Aneta. Apartamenty i Pokoje Aneta has a garden, BBQ facilities and terrace in Piechowice. Ubytování Apartamenty i Pokoje Aneta se nachází ve městě ul. Pakoszowska 18 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Szklarka

Apartament Szklarka

Ubytování (Apartmán) Apartament Szklarka. Apartament Szklarka is set in Piechowice. This apartment features a garden. The apartment consists of 2 separate bedrooms, 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartament Szklarka se nachází ve městě Piechowice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství).

Noclegi i Pizzeria u Bazyla

Noclegi i Pizzeria u Bazyla

Ubytování (Penzion) Noclegi i Pizzeria u Bazyla. Pizzeria u Bazyla se nachází v Piechowicích a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Ubytování Noclegi i Pizzeria u Bazyla se nachází ve městě Piechowice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Potok

Potok

Ubytování (Rezort) Potok. Situated in Piechowice, Potok offers a garden. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Potok se nachází ve městě Izerska 18 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mariano Michałowice

Mariano Michałowice

Ubytování (Penzion) Mariano Michałowice. Mariano Michałowice has a shared lounge, garden, barbecue facilities and terrace in Piechowice. Ubytování Mariano Michałowice se nachází ve městě ul. Sudecka 9A (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.