Hledat

Ubytování

Ubytování město Pieszyce

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Pieszyce

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Pieszyce

Dom Tkacza

9,7

Dom Tkacza

Ubytování (Privát) Dom Tkacza. Dom Tkacza features accommodation in Pieszyce. Among the various facilities are a garden and ski storage space. Ubytování Dom Tkacza se nachází ve městě Pieszyce (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 518 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U podnóża Gór Sowich

9,7

U podnóża Gór Sowich

Ubytování (Apartmán) U podnóża Gór Sowich. Am Fusse der Eule is situated in Pieszyce and offers a restaurant, a garden and a terrace. The accommodation is 42 km from Kłodzko. Ubytování U podnóża Gór Sowich se nachází ve městě Pieszyce (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sowia Dolina- Góry Sowie

9,5

Sowia Dolina- Góry Sowie

Ubytování (Bed and breakfast) Sowia Dolina- Góry Sowie. Sowia Dolina- Góry Sowie se nachází ve městě Pieszyce v Dolním Slezsku, 9 km od města Dzierżoniów a 30 km od obce Polanica-Zdrój. Na místě je bar. Ubytování Sowia Dolina- Góry Sowie se nachází ve městě Kamionki 65 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mały Domek w Górach Sowich

9,3

Mały Domek w Górach Sowich

Ubytování (Prázdninový dům) Mały Domek w Górach Sowich. Located in Pieszyce in the Lower Silesia region, Mały Domek w Górach Sowich has a garden. The accommodation is 33 km from Polanica-Zdrój. Ubytování Mały Domek w Górach Sowich se nachází ve městě Pieszyce (Polsko - Dolnoslezské vojvodství).

Wilinianka

8,9

Wilinianka

Ubytování (Penzion) Wilinianka. Set in Pieszyce, 14 km from Rymarz Ski Lift, Wilinianka offers accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and barbecue facilities. Ubytování Wilinianka se nachází ve městě Kamionki 66 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SECESJA Pieszyce

8,6

SECESJA Pieszyce

Ubytování (Bed and breakfast) SECESJA Pieszyce. SECESJA Pieszyce is located in Pieszyce and features a garden. All rooms boast a private bathroom. Ubytování SECESJA Pieszyce se nachází ve městě ul. Nabrzeżna 46 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament przy zamku

Apartament przy zamku

Ubytování (Apartmány) Apartament przy zamku. Located 20 km from Rymarz Ski Lift, Apartament przy zamku provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartament przy zamku se nachází ve městě ul. Tadeusza Kosciuszki 23 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cicha Woda

Cicha Woda

Ubytování (Penzion) Cicha Woda. Cicha Woda in Pieszyce provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytování Cicha Woda se nachází ve městě Pieszyce (Polsko - Dolnoslezské vojvodství).

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.