Hledat

Ubytování

Ubytování město Piwniczna

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 32 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Piwniczna

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Piwniczna

Willa nad Popradem

9,7

Willa nad Popradem

Ubytování (Privát) Willa nad Popradem. Situated in Piwniczna in the Lesser Poland region and Muszyna-Wierchomla Ski Lift reachable within 11 km, Willa nad Popradem features accommodation with... Ubytování Willa nad Popradem se nachází ve městě ul. Nadbrzeżna 15 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Piwniczna

9,7

Apartament Piwniczna

Ubytování (Apartmán) Apartament Piwniczna. Apartament Piwniczna se nachází 13 km od lyžařského vleku Muszyna-Wierchomla a nabízí výhled na město, balkon a rychlovarnou konvici. Ubytování Apartament Piwniczna se nachází ve městě Piwniczna (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zielona Granica

9,6

Zielona Granica

Ubytování (Farma) Zielona Granica. Zielona Granica se nachází ve městě Piwniczna, 43 km od města Krynica Zdrój, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Zielona Granica se nachází ve městě Piwniczna (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

,,u Uli'' kwatery i domek

9,4

,,u Uli'' kwatery i domek

Ubytování (Privát) ,,u Uli'' kwatery i domek. Located in Piwniczna in the Lesser Poland region, u Uli'' kwatery i domek provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování ,,u Uli'' kwatery i domek se nachází ve městě Leśna 3b (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Mirabelka

9,4

Willa Mirabelka

Ubytování (Bed and breakfast) Willa Mirabelka. Willa Mirabelka is located in Piwniczna, 37 km from Muszyna-Wierchomla. The property features barbecue facilities, as well as a garden. Ubytování Willa Mirabelka se nachází ve městě Zagrody 24-B (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wypoczynkowy Iskra

9,1

Ośrodek Wypoczynkowy Iskra

Ubytování (Rezort) Ośrodek Wypoczynkowy Iskra. Ośrodek Wypoczynkowy Iskra is located in Piwniczna, 15 km from Muszyna-Wierchomla Ski Lift. Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy Iskra se nachází ve městě Kosarzyska (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Majerzanka

9

Hotel Majerzanka

Ubytování (Hotel) Hotel Majerzanka. Set in Piwniczna, 10 km from Muszyna-Wierchomla Ski Lift, Hotel Majerzanka offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a... Ubytování Hotel Majerzanka se nachází ve městě Zagrody 28 (Polsko - Malopolské vojvodství).

Domek Góralski

9

Domek Góralski

Ubytování (Chata) Domek Góralski. Located in Piwniczna and only 3.3 km from Muszyna-Wierchomla Ski Lift, Domek Góralski provides accommodation with mountain views, free WiFi and free... Ubytování Domek Góralski se nachází ve městě Wierchomla Wielka 45 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Pod Kicarzem

9

Apartamenty Pod Kicarzem

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Pod Kicarzem. Featuring free WiFi, Apartamenty Pod Kicarzem offers accommodation in Piwniczna. Muszyna-Wierchomla Ski Lift is 13 km away. Ubytování Apartamenty Pod Kicarzem se nachází ve městě ul. Daszyńskiego 38 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mieszkanie u Dominiki

9

Mieszkanie u Dominiki

Ubytování (Apartmán) Mieszkanie u Dominiki. Wi-Fi je dostupné zdarma. Mieszkanie u Dominiki má také terasu. Apartmán je vzdálený 41 km od obce Białka Tatrzanska a 42 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ubytování Mieszkanie u Dominiki se nachází ve městě Piwniczna (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Piwniczna SPA&Conference

8,9

Hotel Piwniczna SPA&Conference

Ubytování (Hotel) Hotel Piwniczna SPA&Conference. Hotel Piwniczna SPA & Conference se nachází na malebném břehu řeky Poprad. Ubytování Hotel Piwniczna SPA&Conference se nachází ve městě ul. Juliusza Korwina Gąsiorowskiego 5 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Pod Wierzbą

8,7

Apartament Pod Wierzbą

Ubytování (Apartmán) Apartament Pod Wierzbą. Offering free WiFi and garden views, Apartament Pod Wierzbą is an accommodation located in Piwniczna. Ubytování Apartament Pod Wierzbą se nachází ve městě Daszyńskiego 38 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kwatery pod Doliną

8,5

Kwatery pod Doliną

Ubytování (Privát) Kwatery pod Doliną. Located in Piwniczna in the Lesser Poland region, Kwatery pod Doliną provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Kwatery pod Doliną se nachází ve městě Piwniczna (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 380 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

POKOJE GOŚCINNE RETRO

8,4

POKOJE GOŚCINNE RETRO

Ubytování (Hostel) POKOJE GOŚCINNE RETRO. Situated in Piwniczna, 13 km from Muszyna-Wierchomla Ski Lift, POKOJE GOŚCINNE RETRO features rooms with mountain views and free WiFi. Ubytování POKOJE GOŚCINNE RETRO se nachází ve městě UL. RZESZUTKA 2 33-350 PIWNICZNA-ZDRÓJ (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Pod Kasztanami

8,3

Willa Pod Kasztanami

Ubytování (Privát) Willa Pod Kasztanami. Located 8 km from Muszyna-Wierchomla Ski Lift in Piwniczna, Bed and breakfast Pod Kasztanami features a restaurant, bar and free WiFi throughout the... Ubytování Willa Pod Kasztanami se nachází ve městě Rynek 23 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OLW Smrek

7,6

OLW Smrek

Ubytování (Rezort) OLW Smrek. OLW Smrek is located in Piwniczna, 3 km from centre. It features spa & wellness centre with a swimming pool and a sauna. Ubytování OLW Smrek se nachází ve městě Kosarzyska 1 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Rekolekcyjno-Misyjny

Ośrodek Rekolekcyjno-Misyjny

Ubytování (Rezort) Ośrodek Rekolekcyjno-Misyjny. Boasting a terrace and free WiFi, Ośrodek Rekolekcyjno-Misyjny is located in Piwniczna. The resort features family rooms. Ubytování Ośrodek Rekolekcyjno-Misyjny se nachází ve městě Piwniczna (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U STASI kwatery

U STASI kwatery

Ubytování (Privát) U STASI kwatery. Situated in Piwniczna, 17 km from Krynica Zdrój, U STASI kwatery features a shared lounge and free WiFi. Ubytování U STASI kwatery se nachází ve městě Piwniczna (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 32 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.