Hledat

Ubytování

Ubytování město Pleszew

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Pleszew

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Pleszew

Apartamenty Zamkowa

9,1

Apartamenty Zamkowa

Ubytování (Aparthotel) Apartamenty Zamkowa. Located in the centre of the city, by the 19th century Town Square, Apartamenty Zamkowa offer apartments with free, private, locked parking and free Wi-Fi. Ubytování Apartamenty Zamkowa se nachází ve městě Zamkowa 4 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Motel Podmiejski

7,9

Motel Podmiejski

Ubytování (Motel) Motel Podmiejski. Motel Podmiejski se nachází v Pleszewě a nabízí bar. Ubytování Motel Podmiejski se nachází ve městě Pleszew (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Acwador

7,5

Acwador

Ubytování (Hotel) Acwador. Acwador se nachází v klidném prostředí Pleszewa a nabízí à la carte restauraci se zimní zahradou. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Ubytování Acwador se nachází ve městě Pleszew (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Zawidowice with a Fireplace 07

Holiday Home Zawidowice with a Fireplace 07

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Zawidowice with a Fireplace 07. Holiday Home Zawidowice with a Fireplace 07 is located in Zawidowice and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday Home Zawidowice with a Fireplace 07 se nachází ve městě (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Agnes

Apartament Agnes

Ubytování (Apartmán) Apartament Agnes. Apartament Agnes se nachází v Pleszewě. 42 km od Krotoszynu. Kalisz je vzdálený 29 km a Ostrów Wielkopolski 33 km. Ubytování Apartament Agnes se nachází ve městě Pleszew (Polsko - Velkopolské vojvodství).

Pokoje gościnne Pleszew

Pokoje gościnne Pleszew

Ubytování (Privát) Pokoje gościnne Pleszew. Set in Pleszew in the Greater Poland region, Pokoje gościnne Pleszew offers accommodation with free private parking. Ubytování Pokoje gościnne Pleszew se nachází ve městě Ul. Gdyńska 8 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.