Hledat

Ubytování

Ubytování město Pińczów

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Pińczów

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Pińczów

Agroturystyka Po Nidzie

9,4

Agroturystyka Po Nidzie

Ubytování (Farma) Agroturystyka Po Nidzie. Located in Pińczów, 19 km from Busko-Zdrój, Agroturystyka Po Nidzie provides free bikes and free WiFi. Ubytování Agroturystyka Po Nidzie se nachází ve městě Kopernia 1c (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nad Starą Nidą ***

8,9

Nad Starą Nidą ***

Ubytování (Hotel) Nad Starą Nidą ***. Nad Starą Nidą *** se nachází ve městě Pińczow a nabízí bar, zahradu, zázemí pro grilování, terasu, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, pokojovou... Ubytování Nad Starą Nidą *** se nachází ve městě Targowa 4 (Polsko - Svatokřížské vojvodství).

OSW Zacisze

8,2

OSW Zacisze

Ubytování (Hotel) OSW Zacisze. OSW Zacisze features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Pińczów. Featuring room service, this property also provides guests with a barbecue. Ubytování OSW Zacisze se nachází ve městě Krzyzanowice Dolne 13 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.