Hledat

Ubytování

Ubytování město Oława

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Oława

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Oława

rio ol

9,3

rio ol

Ubytování (Apartmány) rio ol. Located in Oława in the Lower Silesia region, rio ol provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování rio ol se nachází ve městě ul. Gabrieli Zapolskiej 1A/1 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Kapitańskie

9

Apartamenty Kapitańskie

Ubytování (Aparthotel) Apartamenty Kapitańskie. Apartamenty Kapitańskie se nachází v Oławě a nabízí výhled do zahrady, restauraci, zahradu, soukromou pláž a terasu. Ubytování Apartamenty Kapitańskie se nachází ve městě Oława (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CTKiR Browar Probus

8,9

CTKiR Browar Probus

Ubytování (Hotel) CTKiR Browar Probus. CTKiR Browar Probus offers accommodation in a historical, renovated red brick building in the centre of Oława. Ubytování CTKiR Browar Probus se nachází ve městě Młyńska 16 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Jakub Sobieski

8,6

Hotel Jakub Sobieski

Ubytování (Hotel) Hotel Jakub Sobieski. Located 200 metres from the centre of Olawa, Jakub Sobieski is a 3-star hotel offering spacious accommodation and friendly service in a great location. Ubytování Hotel Jakub Sobieski se nachází ve městě Św. Rocha 1 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Drukarnia Smaku

8,4

Drukarnia Smaku

Ubytování (Hotel) Drukarnia Smaku. Drukarnia Smaku features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Oława. Ubytování Drukarnia Smaku se nachází ve městě ul. Klonowa 2 Stanowice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oławian Hotel

8,4

Oławian Hotel

Ubytování (Hotel) Oławian Hotel. The 4-star Oławian Hotel is located in Oława, 27 km from Wrocław. It offers spacious rooms with satellite TV and a private bathroom. Ubytování Oławian Hotel se nachází ve městě Gen. Władysława Sikorskiego 6 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Marta

8,4

Hotel Marta

Ubytování (Hotel) Hotel Marta. Located in the town of Oława, Hotel Marta offers rooms with a TV set with satellite channels, a private bathroom with a shower and free Wi-Fi. Ubytování Hotel Marta se nachází ve městě ul Gazowa 2 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karczma Michelle

8

Karczma Michelle

Ubytování (Penzion – hostinec) Karczma Michelle. Karczma Michelle is situated by the route no. 94 and offers warmly decorated rooms with air-conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Karczma Michelle se nachází ve městě Jankowice 61 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxurious Apartment

Luxurious Apartment

Ubytování (Apartmán) Luxurious Apartment. Located in Oława, Luxurious Apartment offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Luxurious Apartment se nachází ve městě Oława (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Houseboats - apartament pływający w Marinie Oława

Houseboats - apartament pływający w Marinie Oława

Ubytování (Botel) Houseboats - apartament pływający w Marinie Oława. Houseboats - apartament pływający w Marinie Oława is situated in Oława and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Houseboats - apartament pływający w Marinie Oława se nachází ve městě Oława (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.