Hledat

Ubytování

Ubytování město Pabianice

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Pabianice

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Pabianice

Willa Impresja Hotel i Restauracja

9,3

Willa Impresja Hotel i Restauracja

Ubytování (Hotel) Willa Impresja Hotel i Restauracja. Willa Impresja Hotel i Restauracja se nachází 2 km od centra Pabianice a poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Willa Impresja Hotel i Restauracja se nachází ve městě ul. Żeromskiego 20 A (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fabryka Wełny Hotel & Spa

9,2

Fabryka Wełny Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Fabryka Wełny Hotel & Spa. Fabryka Wełny Hotel & Spa se nachází 11 km od Lodže. Tento oceněný 4hvězdičkový hotel sídlí v tovární budově z 19. Ubytování Fabryka Wełny Hotel & Spa se nachází ve městě ul. Grobelna 4 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Sailor Pabianice

8,7

Willa Sailor Pabianice

Ubytování (Penzion – hostinec) Willa Sailor Pabianice. Penzion Willa Sailor Pabianice nabízí ubytování v Pabianici. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Willa Sailor Pabianice se nachází ve městě Pabianice (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Włókniarz

8,6

Hotel Włókniarz

Ubytování (Hotel) Hotel Włókniarz. Hotel Włókniarz se nachází v rekreační části města se spoustou zeleně, na trase mezi městy Łódź a Belchatow, a nabízí bazén i saunu, které mohou hosté... Ubytování Hotel Włókniarz se nachází ve městě Kilińskiego 34 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aviator

8,5

Aviator

Ubytování (Hotel) Aviator. Tříhvězdičkový hotel Aviator se nachází v Pabianice, nedaleko Lodže a 10 km od letiště Władysława Reymonta. Ubytování Aviator se nachází ve městě Św. Rocha 8A/10 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel For You

8,3

Hotel For You

Ubytování (Hotel) Hotel For You. Situated in Pabianice, Hotel For You has a restaurant, bar, garden, and free WiFi. This 2-star hotel offers a 24-hour front desk and luggage storage space. Ubytování Hotel For You se nachází ve městě ul. Ksawerowska 5 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Piemont

8

Hotel Piemont

Ubytování (Hotel) Hotel Piemont. Tříhvězdičkový Hotel Piemont I se nachází v centru Pabianic, 400 metrů od sportovního centra s tenisovými kurty a bazénem. Ubytování Hotel Piemont se nachází ve městě Pabianice (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RJ Hotel

7,9

RJ Hotel

Ubytování (Hotel) RJ Hotel. Featuring free Wi-Fi and free monitored parking, the RJ Hotel is located 1.5 km from the centre of Pabianice. Ubytování RJ Hotel se nachází ve městě ul. Jutrzkowicka 54 (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nowe mieszkanie w idealnej okolicy

Nowe mieszkanie w idealnej okolicy

Ubytování (Apartmán) Nowe mieszkanie w idealnej okolicy. Set in Pabianice in the Lodz region, Nowe mieszkanie w idealnej okolicy features a balcony. Ubytování Nowe mieszkanie w idealnej okolicy se nachází ve městě Pabianice (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat B&B Buonanotte

Pensjonat B&B Buonanotte

Ubytování (Bed and breakfast) Pensjonat B&B Buonanotte. Located in Pabianice in the Lodz region, Pensjonat B&B Buonanotte provides accommodation with free private parking. Ubytování Pensjonat B&B Buonanotte se nachází ve městě Pabianice (Polsko - Lodžské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.