Hledat

Ubytování

Ubytování město Pakosław

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Pakosław

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Pakosław

Pałac Pakosław

9,1

Pałac Pakosław

Ubytování (Hotel) Pałac Pakosław. Pałac Pakosław was built in the 18th century and is surrounded by a beautiful English-style garden. Ubytování Pałac Pakosław se nachází ve městě ul. Parkowa 14 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Różany Zakątek

8,1

Różany Zakątek

Ubytování (Bed and breakfast) Różany Zakątek. Różany Zakątek se nachází v Pakosławě a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Różany Zakątek se nachází ve městě Pakosław (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pasieka Smakulskich

Pasieka Smakulskich

Ubytování (Farma) Pasieka Smakulskich. Set in Pakosław, 39 km from Krotoszyn, Pasieka Smakulskich offers a garden and free WiFi. Ubytování Pasieka Smakulskich se nachází ve městě 40-lecia 9 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.