Hledat

Ubytování

Ubytování město Pasłęk

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Pasłęk

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Pasłęk

Domek pod lasem

10

Domek pod lasem

Ubytování (Vila) Domek pod lasem. Domek pod lasem is situated in Pasłęk and offers free bikes, a garden and water sports facilities. Ubytování Domek pod lasem se nachází ve městě Pasłęk (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Poduszka Apartamenty Kamienica

9,7

Poduszka Apartamenty Kamienica

Ubytování (Penzion) Poduszka Apartamenty Kamienica. Penzion Poduszka Apartamenty Kamienica se nachází ve městě Pasłęk. Nabízí sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování Poduszka Apartamenty Kamienica se nachází ve městě Dąbrowskiego 5 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dwór Dawidy

9,3

Dwór Dawidy

Ubytování (Penzion) Dwór Dawidy. Dwór Dawidy features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Pasłęk. Featuring family rooms, this property also provides guests with a barbecue. Ubytování Dwór Dawidy se nachází ve městě Dawidy 1 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Ani

9,3

U Ani

Ubytování (Privát) U Ani. Located in a peaceful green area, U Ani offers free Wi-Fi access in all areas. Ubytování U Ani se nachází ve městě Stegny 11a (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotelik 51

9,2

Hotelik 51

Ubytování (Bed and breakfast) Hotelik 51. Set in Pasłęk, 49 km from Ostróda, Hotelik 51 offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Hotelik 51 se nachází ve městě Bohaterow Westerplatte 51A (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agropensjonat Furtak

6,9

Agropensjonat Furtak

Ubytování (Farma) Agropensjonat Furtak. Set in Pasłęk, 27 km from Małdyty, Agropensjonat Furtak offers a garden and free WiFi. Ubytování Agropensjonat Furtak se nachází ve městě Krosno 3A (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mieszkanie w Kamienicy

Mieszkanie w Kamienicy

Ubytování (Apartmán) Mieszkanie w Kamienicy. Mieszkanie w Kamienicy is set in Pasłęk. The accommodation is 38 km from Krynica Morska. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytování Mieszkanie w Kamienicy se nachází ve městě Pasłęk (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms

Rooms

Ubytování (Hostel) Rooms. Rooms se nachází v Pasłęku a nabízí bezplatné Wi-Fi. K dispozici je sdílená kuchyň a sdílený lounge. Všechny pokoje v hostelu mají šatní skříň. Ubytování Rooms se nachází ve městě Pasłęk (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Apartament Dworcowa

Apartament Dworcowa

Ubytování (Apartmán) Apartament Dworcowa. Situated in Pasłęk in the Warmia-Masuria region, Apartament Dworcowa has a balcony and city views. Ubytování Apartament Dworcowa se nachází ve městě 30A Dworcowa (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VillaPark 66

VillaPark 66

Ubytování (Privát) VillaPark 66. VillaPark 66 is situated in Pasłęk. A garden and a terrace are available at the homestay. Ubytování VillaPark 66 se nachází ve městě 66 Długa (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.