Hledat

Ubytování

Ubytování město Pasym

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Pasym

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Pasym

Domki Letniskowe BASTEK

9,9

Domki Letniskowe BASTEK

Ubytování (Prázdninové domy) Domki Letniskowe BASTEK. Situated in Pasym in the Warmia-Masuria region, Domki Letniskowe BASTEK features accommodation with free private parking. Ubytování Domki Letniskowe BASTEK se nachází ve městě Miłuki 8 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mazurski Dom nad Jeziorem

9,8

Mazurski Dom nad Jeziorem

Ubytování (Prázdninový dům) Mazurski Dom nad Jeziorem. Mazurski Dom nad Jeziorem is situated in Pasym and offers a restaurant, a private beach area and water sports facilities. Ubytování Mazurski Dom nad Jeziorem se nachází ve městě ul. Zamkowa 8 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ApartView na Mazurach

9,6

ApartView na Mazurach

Ubytování (Prázdninové domy) ApartView na Mazurach. Set in Pasym, 47 km from Nidzica, ApartView na Mazurach offers a garden and free WiFi. Ubytování ApartView na Mazurach se nachází ve městě 6 Zamkowa (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mazurskie Apartamenty

9,5

Mazurskie Apartamenty

Ubytování (Apartmány) Mazurskie Apartamenty. Set in Pasym, 47 km from Nidzica, Mazurskie Apartamenty offers a garden and free WiFi. Ubytování Mazurskie Apartamenty se nachází ve městě Warszawska 14 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Pasym

9,4

Willa Pasym

Ubytování (Prázdninový dům) Willa Pasym. Boasting a garden, a private beach area, and barbecue facilities, Willa Pasym provides accommodation in Pasym with free WiFi and lake views. Ubytování Willa Pasym se nachází ve městě ul.Ostrów 21/2 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Słoneczny siedlisko

9,4

Słoneczny siedlisko

Ubytování (Prázdninový dům) Słoneczny siedlisko. Słoneczny se nachází v Pasymu. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 44 km od Nidzicy. Ubytování Słoneczny siedlisko se nachází ve městě Pasym (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Orla

9,3

Domki Orla

Ubytování (Prázdninové domy) Domki Orla. Located in Pasym in the Warmia-Masuria region, Domki Orla provides accommodation with free private parking. The holiday home offers a children's... Ubytování Domki Orla se nachází ve městě ul.Orla 4 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Willa Basztowa 5

9,3

Willa Basztowa 5

Ubytování (Prázdninový dům) Willa Basztowa 5. Located in Pasym, Willa Basztowa 5 offers self-catering accommodation with free WiFi. The unit is 25 km from Olsztyn. Ubytování Willa Basztowa 5 se nachází ve městě ul. Basztowa 5 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domy przy Jeziorze Sun & Snow Osada Zamkowa

9,1

Domy przy Jeziorze Sun & Snow Osada Zamkowa

Ubytování (Prázdninové domy) Domy przy Jeziorze Sun & Snow Osada Zamkowa. Domy przy Jeziorze Sun & Snow Osada Zamkowa offers self-catering accommodation in luxurious houses located right on the Kalwa Lake. Ubytování Domy przy Jeziorze Sun & Snow Osada Zamkowa se nachází ve městě ul. Zamkowa 2 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom pod Kogutem

9,1

Dom pod Kogutem

Ubytování (Privát) Dom pod Kogutem. Offering a’la carte restaurant, Dom pod Kogutem is located in the quiet village of Tylkowo, 200 metres from Kalwa Lake. Ubytování Dom pod Kogutem se nachází ve městě Tylkowo 84 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luksusowy, ogrodzony dom na Mazurach z dojściem do jeziora, łodzią i ochroną 24h "Osada Zamkowa"

8,3

Luksusowy, ogrodzony dom na Mazurach z dojściem do jeziora, łodzią i ochroną 24h "Osada Zamkowa"

Ubytování (Vila) Luksusowy, ogrodzony dom na Mazurach z dojściem do jeziora, łodzią i ochroną 24h "Osada Zamkowa". Luksusowy dom na Mazurach z dojściem do jezera i obiekt se nachází v Pasymmu a nabízí restauraci, bar a sdílený lounge. Nidzica je vzdálená 47 km. Ubytování Luksusowy, ogrodzony dom na Mazurach z dojściem do jeziora, łodzią i ochroną 24h "Osada Zamkowa" se nachází ve městě Pasym (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Seven-Bedroom Holiday Home in Pasym

Seven-Bedroom Holiday Home in Pasym

Ubytování (Prázdninový dům) Seven-Bedroom Holiday Home in Pasym. Seven-Bedroom Holiday Home in Pasym is set in Pasym and offers barbecue facilities. Ubytování Seven-Bedroom Holiday Home in Pasym se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek na Mazurach Pasym

Domek na Mazurach Pasym

Ubytování (Prázdninový dům) Domek na Mazurach Pasym. Set in Pasym in the Warmia-Masuria region, Domek na Mazurach Pasym has a terrace and lake views. Ubytování Domek na Mazurach Pasym se nachází ve městě Spacerowa 50 budynek (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Dom wakacyjny u Alicji

Dom wakacyjny u Alicji

Ubytování (Prázdninový dům) Dom wakacyjny u Alicji. Located in Pasym in the Warmia-Masuria region, Dom wakacyjny u Alicji features a patio and lake views. Ubytování Dom wakacyjny u Alicji se nachází ve městě Jaskółcza 9 Dom (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Holiday home Pasym Pasym

Holiday home Pasym Pasym

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Pasym Pasym. Holiday home Pasym Pasym is set in Pasym and offers barbecue facilities. The property is 47 km from Nidzica, and complimentary private parking is offered. Ubytování Holiday home Pasym Pasym se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

LELE-LAKE super domek PROMOCJA CZERWIEC GRATIS SIÓDMA NOC!

LELE-LAKE super domek PROMOCJA CZERWIEC GRATIS SIÓDMA NOC!

Ubytování (Prázdninový dům) LELE-LAKE super domek PROMOCJA CZERWIEC GRATIS SIÓDMA NOC!. LELE-LAKE super domek is located in Pasym and offers a garden and a terrace. The accommodation is 28 km from Olsztyn. Ubytování LELE-LAKE super domek PROMOCJA CZERWIEC GRATIS SIÓDMA NOC! se nachází ve městě Pasym (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Pasym

Four-Bedroom Holiday Home in Pasym

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Pasym. Four-Bedroom Holiday Home in Pasym is situated in Pasym. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Pasym se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Domy w Pasymiu 2

Domy w Pasymiu 2

Ubytování (Vila) Domy w Pasymiu 2. Domy w Pasymiu 2 is set in Pasym and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Domy w Pasymiu 2 se nachází ve městě 24 Zamkowa (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

dogodny

dogodny

Ubytování (Apartmán) dogodny. Set in Pasym in the Warmia-Masuria region, dogodny has a garden. The property is 16 km from Szczytno, and complimentary private parking is offered. Ubytování dogodny se nachází ve městě Pasym (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśna Głusza Tylkowo

Leśna Głusza Tylkowo

Ubytování (Prázdninový dům) Leśna Głusza Tylkowo. Leśna Głusza Tylkowo se nachází v Pasymu. 23 km od Olsztynu. Prázdninový dům stojí 50 km od Ostródy a 47 km od Mrągowa. Ubytování Leśna Głusza Tylkowo se nachází ve městě Pasym (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Domy w Pasymiu

Domy w Pasymiu

Ubytování (Vila) Domy w Pasymiu. Set in Pasym in the Warmia-Masuria region, Domy w Pasymiu features a garden. The accommodation is 45 km from Nidzica. Ubytování Domy w Pasymiu se nachází ve městě 22 Zamkowa (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wypoczynkowy Kalwa

Ośrodek Wypoczynkowy Kalwa

Ubytování (Rezort) Ośrodek Wypoczynkowy Kalwa. Ośrodek Wypoczynkowy Kalwa has a bar, garden, water sports facilities and terrace in Pasym. Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy Kalwa se nachází ve městě Pasym (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mieszkanie

Mieszkanie

Ubytování (Apartmán) Mieszkanie. Mieszkanie is situated in Pasym. The property has garden views and is 25 km from Olsztyn. The apartment is equipped with a flat-screen TV and 1 bedroom. Ubytování Mieszkanie se nachází ve městě Pasym (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.