Hledat

Ubytování

Ubytování město Powidz

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Powidz

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Powidz

Apartament Zeglarski

9,5

Apartament Zeglarski

Ubytování (Apartmán) Apartament Zeglarski. Apartament Zeglarski is located in Powidz and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartament Zeglarski se nachází ve městě 47/73 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek nad jeziorem

9,5

Domek nad jeziorem

Ubytování (Chata) Domek nad jeziorem. Located in Powidz, Domek nad jeziorem provides accommodation with access to a garden. The lodge features a terrace. Ubytování Domek nad jeziorem se nachází ve městě Ostrowo Stare Osrodek SWDL domek nr 5 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Moran & Spa

8,7

Hotel Moran & Spa

Ubytování (Hotel) Hotel Moran & Spa. Located within the Powidz Landscape Park, by beautiful Lake Powidzkie, the Moran Hotel & Spa offers rooms with a flat-screen TV, free Wi-Fi, a balcony and... Ubytování Hotel Moran & Spa se nachází ve městě Ostrowo 30 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek letniskowy Kostka

8,4

Domek letniskowy Kostka

Ubytování (Chata) Domek letniskowy Kostka. Domek letniskowy Kostka is located in Powidz and offers a garden and a terrace. Ubytování Domek letniskowy Kostka se nachází ve městě ul. Strzałkowska 16 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przystań Ostrowo

Przystań Ostrowo

Ubytování (Prázdninový dům) Przystań Ostrowo. Przystań Ostrowo is located in Przybrodzin and offers a garden and a terrace. The property features garden views and is 38 km from Września. Ubytování Przystań Ostrowo se nachází ve městě Ostrowo 31/45 (Polsko - Velkopolské vojvodství).

Villa Polanowo

Villa Polanowo

Ubytování (Vila) Villa Polanowo. Situated in Powidz in the Greater Poland region, Villa Polanowo features a patio and lake views. Ubytování Villa Polanowo se nachází ve městě (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wczasowy Magnolia

Ośrodek Wczasowy Magnolia

Ubytování (Rezort) Ośrodek Wczasowy Magnolia. Located in Powidz, Ośrodek Wczasowy Magnolia offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Ośrodek Wczasowy Magnolia se nachází ve městě 19/6 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Na Skrzynce

Chata Na Skrzynce

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Na Skrzynce. Chata Na Skrzynce is situated in Powidz and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Chata Na Skrzynce se nachází ve městě Skrzynka 33 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Powidz Apartamenty

Powidz Apartamenty

Ubytování (Apartmán) Powidz Apartamenty. Powidz Apartamenty is situated in Powidz. The property is 46 km from Licheń, and complimentary private parking is available. Ubytování Powidz Apartamenty se nachází ve městě Dzika Plaża (Polsko - Velkopolské vojvodství).

Domek Letniskowy Powidz

Domek Letniskowy Powidz

Ubytování (Apartmán) Domek Letniskowy Powidz. Set in Powidz in the Greater Poland region, Domek Letniskowy Powidz features a balcony and garden views. Ubytování Domek Letniskowy Powidz se nachází ve městě Strzałkowska (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miłosny Zakątek

Miłosny Zakątek

Ubytování (Prázdninový dům) Miłosny Zakątek. Miłosny Zakątek is located in Powidz and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování Miłosny Zakątek se nachází ve městě Ostrowo 50 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.