Hledat

Ubytování

Ubytování město Pozezdrze

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Pozezdrze

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Pozezdrze

W starej szkole

10

W starej szkole

Ubytování (Prázdninový dům) W starej szkole. W starej szkole is set in Pieczarki and offers a shared lounge and a garden. This holiday home offers free private parking and a shared kitchen. Ubytování W starej szkole se nachází ve městě Pieczarki 19a (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

noclegi na Mazurach

9,6

noclegi na Mazurach

Ubytování (Apartmán) noclegi na Mazurach. Noclegi na Mazurach is situated in Pozezdrze and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování noclegi na Mazurach se nachází ve městě Okowizna 3/1a (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mazurski Raj - Luksusowa Turystyka

9,4

Mazurski Raj - Luksusowa Turystyka

Ubytování (Apartmány) Mazurski Raj - Luksusowa Turystyka. Located on the shore of Czarna Kuta Lake and featuring a private beach amd a large terrace on the lake, Mazurski Raj - Luksusowa Turystyka offers two... Ubytování Mazurski Raj - Luksusowa Turystyka se nachází ve městě Kuty 15 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Skłodowo

9,4

Pokoje Gościnne Skłodowo

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne Skłodowo. Pokoje Gościnne Skłodowo se nachází v Pozezdrzu a nabízí zahradu, soukromou pláž, zázemí pro vodní sporty a bezplatné Wi-Fi. Nabízí rodinné pokoje a gril. Ubytování Pokoje Gościnne Skłodowo se nachází ve městě Pozezdrze (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Debami

9,3

Pod Debami

Ubytování (Farma) Pod Debami. Ubytování Pod Debami se nachází v obci Pozezdrze a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, Wi-Fi zdarma a zahradu s grilem a dětským hřištěm. Ubytování Pod Debami se nachází ve městě Kuty 60 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OSTOJA IZABEL

8,9

OSTOJA IZABEL

Ubytování (Privát) OSTOJA IZABEL. OSTOJA IZABEL provides accommodation with a garden and free WiFi. Fitted with a terrace, the units feature a TV and a shared bathroom with a hairdryer. Ubytování OSTOJA IZABEL se nachází ve městě Pozezdrze (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stara Szkoła w Harszu

8,9

Stara Szkoła w Harszu

Ubytování (Penzion) Stara Szkoła w Harszu. Historický penzion Stara Szkoła w Harszu je zastrčený ve vesnici Harsz poblíž jezera Dargin. Je umístěn v bývalé školní budově a vyzařuje jedinečné kouzlo. Ubytování Stara Szkoła w Harszu se nachází ve městě Harsz 25/5 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Harsz

8,6

Willa Harsz

Ubytování (Vila) Willa Harsz. Located in Pozezdrze in the Warmia-Masuria region, Willa Harsz has a balcony and lake views. Ubytování Willa Harsz se nachází ve městě Harsz 22 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dworek Mazurski Lizer

8,6

Dworek Mazurski Lizer

Ubytování (Farma) Dworek Mazurski Lizer. Dworek Mazurski Lizer, housed in a renovated 300 year old building, is located in a quiet area of Pozezdrze. Ubytování Dworek Mazurski Lizer se nachází ve městě Stręgielek 13 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Holiday Home Pozezdrze - 03

Holiday Home Pozezdrze - 03

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Pozezdrze - 03. Holiday Home Pozezdrze - 03 is located in Pozezdrze and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday Home Pozezdrze - 03 se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Polne domki na Mazurach

Polne domki na Mazurach

Ubytování (Prázdninový dům) Polne domki na Mazurach. Polne domki na Mazurach is set in Stręgielek and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Polne domki na Mazurach se nachází ve městě Stręgielek 11C Stręgielek (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Nowy Harsz

Dom Nowy Harsz

Ubytování (Vila) Dom Nowy Harsz. Dom Nowy Harsz se nachází v Pozezdrzu. 46 km od Gołdapu. Vila stojí 49 km od Mikołajek a 12 km od Giżycka. Ubytování Dom Nowy Harsz se nachází ve městě Pozezdrze (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Święty Spokój - łąka i woda

Święty Spokój - łąka i woda

Ubytování (Prázdninové domy) Święty Spokój - łąka i woda. Offering garden views, Święty Spokój - łąka i woda in Pozezdrze offers accommodation, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Święty Spokój - łąka i woda se nachází ve městě Jakunówko 3A (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Całoroczne Nowy Harsz

Domki Całoroczne Nowy Harsz

Ubytování (Vila) Domki Całoroczne Nowy Harsz. Domki Całoroczne Nowy Harsz se nachází v Pozezdrzu. Vila stojí 49 km od Mikołajek a 12 km od Giżycka. Na regionální letiště Olsztyn-Mazury je to 110 km. Ubytování Domki Całoroczne Nowy Harsz se nachází ve městě Pozezdrze (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.