Hledat

Ubytování

Ubytování město Porąbka

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Porąbka

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Porąbka

Zakątek

9,8

Zakątek

Ubytování (Penzion) Zakątek. Set in Porąbka, Zakątek has a garden. Boasting a shared kitchen, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Zakątek se nachází ve městě ul. Źródlana 2 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament w Kozubniku z widokiem na góry

9,2

Apartament w Kozubniku z widokiem na góry

Ubytování (Apartmán) Apartament w Kozubniku z widokiem na góry. Set in Porąbka in the Silesia region, Apartament w Kozubniku z widokiem na góry has a terrace and mountain views. Ubytování Apartament w Kozubniku z widokiem na góry se nachází ve městě Kasztelańska 1 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Kasztelańska

9,1

Willa Kasztelańska

Ubytování (Apartmán) Willa Kasztelańska. Willa Kasztelańska is set in Porąbka and offers a terrace. Ubytování Willa Kasztelańska se nachází ve městě ul. Kasztelańska 1 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cechowa 6 Apartament

9,1

Cechowa 6 Apartament

Ubytování (Apartmány) Cechowa 6 Apartament. Set in Porąbka in the Silesia region, Cechowa 6 Apartament offers accommodation with free private parking. Ubytování Cechowa 6 Apartament se nachází ve městě Cechowa 6 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Podelniska

8,9

Podelniska

Ubytování (Chata) Podelniska. Chata Podelniska se nachází ve vesnici Porąbka, 18 km od města Bielsko-Biala, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Podelniska se nachází ve městě ul. Babiogórska 6 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Złotą Górką

Pod Złotą Górką

Ubytování (Farma) Pod Złotą Górką. Located in Porąbka, 36 km from Brenna, Pod Złotą Górką provides a shared lounge and free WiFi. The farm stay offers a terrace. Ubytování Pod Złotą Górką se nachází ve městě Palenica 35 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kurort Kozubnik

Kurort Kozubnik

Ubytování (Apartmán) Kurort Kozubnik. Kurort Kozubnik is set in Porąbka and offers a restaurant, a bar and a terrace. The property has river views and is 31 km from Ustroń. Ubytování Kurort Kozubnik se nachází ve městě Porąbka (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klimatyczna Chatka u Podnóża Góry

Klimatyczna Chatka u Podnóża Góry

Ubytování (Chata) Klimatyczna Chatka u Podnóża Góry. Klimatyczna Chatka u Podnóża Góry is a family is situated in Porąbka and is 31 km from Wisła. Guests benefit from sauna, terrace and a barbecue. Ubytování Klimatyczna Chatka u Podnóża Góry se nachází ve městě Kątowa 4 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Józka Chata

Józka Chata

Ubytování (Chata) Józka Chata. Set in Porąbka in the Silesia region, Józka Chata features a terrace and mountain views. Ubytování Józka Chata se nachází ve městě Kątowa 2 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.