Hledat

Ubytování

Ubytování město Poraj

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Poraj

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Poraj

Pałac Poraj

9,2

Pałac Poraj

Ubytování (Bed and breakfast) Pałac Poraj. Pałac Poraj is a century-old palace surrounded by a 8.5 ha park with beautiful ponds. It offers stylish rooms with hardwood furniture, TVs and free Wi-Fi. Ubytování Pałac Poraj se nachází ve městě Poraj (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jaś i Małgosia

8,3

Jaś i Małgosia

Ubytování (Bed and breakfast) Jaś i Małgosia. Situated in Poraj, 22 km from Częstochowa, Jaś i Małgosia features a restaurant and free WiFi. Ubytování Jaś i Małgosia se nachází ve městě ul. Kosmiczna 2 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd U Renaty

8

Zajazd U Renaty

Ubytování (Penzion) Zajazd U Renaty. Zajazd U Renaty has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Poraj. Ubytování Zajazd U Renaty se nachází ve městě Piłsudskiego 54 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parkowe Ranczo

Parkowe Ranczo

Ubytování (Apartmán) Parkowe Ranczo. Situated in Poraj in the Silesia region, Parkowe Ranczo features a balcony and garden views. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Parkowe Ranczo se nachází ve městě Piłsudskiego 8 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.