Hledat

Ubytování

Ubytování město Pruszków

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Pruszków

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Pruszków

"Westwards of Warsaw" Apartments

9,8

"Westwards of Warsaw" Apartments

Ubytování (Apartmány) "Westwards of Warsaw" Apartments. Situated in Pruszków, 50 km from Zegrze, "Westwards of Warsaw" Apartments features a garden and free WiFi. Ubytování "Westwards of Warsaw" Apartments se nachází ve městě Stanisława 2 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Montis

9,6

Montis

Ubytování (Aparthotel) Montis. Set in Pruszków in the Masovia region, Montis offers accommodation with free WiFi. Ubytování Montis se nachází ve městě ul. 3 Maja 69 2 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Pruszków

9,6

Apartament Pruszków

Ubytování (Apartmán) Apartament Pruszków. Set in Pruszków in the Masovia region, Apartament Pruszków features a balcony. Ubytování Apartament Pruszków se nachází ve městě Ludwika Wołowskiego (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Big apartment 25 minutes from center of Warsaw

9,5

Big apartment 25 minutes from center of Warsaw

Ubytování (Apartmán) Big apartment 25 minutes from center of Warsaw. Big apartment 25 minutes from center of Warsaw se nachází v Pruszkově. 28 km od Piaseczna. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Big apartment 25 minutes from center of Warsaw se nachází ve městě Pruszków (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elegancki apartament w centrum Pruszkowa

9,4

Elegancki apartament w centrum Pruszkowa

Ubytování (Apartmán) Elegancki apartament w centrum Pruszkowa. Situated in Pruszków in the Masovia region, Elegancki apartament w centrum Pruszkowa features a balcony and garden views. Ubytování Elegancki apartament w centrum Pruszkowa se nachází ve městě 8 Andrzeja 50 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Obiekt Noclegowy OCELOT

9,2

Obiekt Noclegowy OCELOT

Ubytování (Privát) Obiekt Noclegowy OCELOT. Obiekt Noclegowy OCELOT is set in Pruszków and offers a shared lounge. Ubytování Obiekt Noclegowy OCELOT se nachází ve městě UL.3Maja75 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Corner Kraszewskiego

9

Cozy Corner Kraszewskiego

Ubytování (Apartmán) Cozy Corner Kraszewskiego. Situated in Pruszków, Cozy Corner Kraszewskiego features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Cozy Corner Kraszewskiego se nachází ve městě ul. Kraszewskiego 31 m. 19 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Pruszków

8,8

Apartament Pruszków

Ubytování (Apartmán) Apartament Pruszków. Set in Pruszków in the Masovia region, Apartament Pruszków has a patio and garden views. Ubytování Apartament Pruszków se nachází ve městě Działkowa 59/11 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Victor Pruszków DeSilva

8,3

Hotel Victor Pruszków DeSilva

Ubytování (Hotel) Hotel Victor Pruszków DeSilva. Tříhvězdičkový Hotel Victor Pruszków by DeSilva se nachází v Pruszkowě, v krásném okolí rybníků Pecickie a parku hraběte Potulického, 12 km od centra... Ubytování Hotel Victor Pruszków DeSilva se nachází ve městě Andrzeja 1A (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotelik A2

8,3

Hotelik A2

Ubytování (Penzion) Hotelik A2. Hotelik A2 se nachází v Pruszkowě. Nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a parkoviště. Každé ráno se zde podává kontinentální snídaně. Ubytování Hotelik A2 se nachází ve městě Cicheckiego 31A (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ComfortBiznes Pruszków

7,8

ComfortBiznes Pruszków

Ubytování (Hotel) ComfortBiznes Pruszków. Ubytování ComfortBiznes Pruszków se nachází ve městě Pruszków, na hlavní cestě do Varšavy. Ubytování ComfortBiznes Pruszków se nachází ve městě Bolesława Prusa 1 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ciepły dom otwarty na gości pełen muzyki i humoru

Ciepły dom otwarty na gości pełen muzyki i humoru

Ubytování (Apartmán) Ciepły dom otwarty na gości pełen muzyki i humoru. Ciepły dom otwarty na gości pełen muzyki i humoru is set in Pruszków and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Ciepły dom otwarty na gości pełen muzyki i humoru se nachází ve městě Księcia Trojdena 15 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mieszkanie dla 3-6 osób

Mieszkanie dla 3-6 osób

Ubytování (Apartmán) Mieszkanie dla 3-6 osób. Located in Pruszków, Mieszkanie dla 3-6 osób provides accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 46 km from Zegrze. Ubytování Mieszkanie dla 3-6 osób se nachází ve městě Bristol 2 m. 11 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.