Hledat

Ubytování

Ubytování město Prudnik

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Prudnik

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Prudnik

Apartamenty Prudnik

9,8

Apartamenty Prudnik

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Prudnik. Apartamenty Prudnik is situated in Prudnik and offers a shared lounge and a terrace. The air-conditioned accommodation is 37 km from Jeseník. Ubytování Apartamenty Prudnik se nachází ve městě 4A Księdza Skowrońskiego (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ratuszowa 13

9,7

ratuszowa 13

Ubytování (Apartmán) ratuszowa 13. Located in Prudnik in the Opolskie region, ratuszowa 13 has a balcony. Ubytování ratuszowa 13 se nachází ve městě ratuszowa 13 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe Dąbrówka

9

Szkolne Schronisko Młodzieżowe Dąbrówka

Ubytování (Hostel) Szkolne Schronisko Młodzieżowe Dąbrówka. Szkolne Schronisko Młodzieżowe Dąbrówka features accommodation in Prudnik. Guests can enjoy city views. Ubytování Szkolne Schronisko Młodzieżowe Dąbrówka se nachází ve městě Prudnik (Polsko - Opolské vojvodství).

Hotel Oaza

8,9

Hotel Oaza

Ubytování (Hotel) Hotel Oaza. Featuring a bar and free WiFi, Hotel Oaza is located in Prudnik. There is a restaurant serving Polish cuisine, and free private parking is available. Ubytování Hotel Oaza se nachází ve městě Zwyciestwa 2 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Olimp

8,2

Hotel Olimp

Ubytování (Hotel) Hotel Olimp. Hotel Olimp se nachází ve městě Prudník. Nabízí zahradu, bar, terasu, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, pokojovou službu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Olimp se nachází ve městě ul. Łucznicza 1 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.