Hledat

Ubytování

Ubytování město Prażmowo

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Prażmowo

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Prażmowo

Camping Jagodne - Port Jagodne

8,4

Camping Jagodne - Port Jagodne

Ubytování (Kemp) Camping Jagodne - Port Jagodne. Camping Jagodne - Port Jagodne se nachází ve vesnici Prażmowo, 43 km od města Mrągowo. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. V kempu je dětské hřiště. Ubytování Camping Jagodne - Port Jagodne se nachází ve městě Droga Wojewódzka 643 Działka nr. 152/5 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zakątek Salpia I

Zakątek Salpia I

Ubytování (Prázdninový dům) Zakątek Salpia I. Zakątek Salpia I is situated in Prażmowo and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Zakątek Salpia I se nachází ve městě Zakątek Salpia (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zakatek Salpia 2

Zakatek Salpia 2

Ubytování (Apartmán) Zakatek Salpia 2. Zakatek Salpia 2 is located in Prażmowo. The accommodation is 33 km from Mrągowo. Mikołajki is 18 km from the apartment, while Giżycko is 19 km away. Ubytování Zakatek Salpia 2 se nachází ve městě Prażmowo 90 B (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zakatek Salpia

Zakatek Salpia

Ubytování (Apartmán) Zakatek Salpia. Zakatek Salpia is located in Prażmowo. The accommodation is 44 km from Mrągowo. Mikołajki is 18 km from the apartment, while Giżycko is 18 km away. Ubytování Zakatek Salpia se nachází ve městě Prażmowo 90 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.