Hledat

Ubytování

Ubytování město Podgórzyn

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 23 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Podgórzyn

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Podgórzyn

apartament BB

10

apartament BB

Ubytování (Apartmán) apartament BB. Apartament BB se nachází ve městě Podgórzyn a nabízí zahradu, gril a terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování apartament BB se nachází ve městě Podgórzyn (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przylesie

9,8

Przylesie

Ubytování (Vila) Przylesie. Featuring a terrace, Przylesie provides accommodation in Podgórzyn with free WiFi and garden views. Ubytování Przylesie se nachází ve městě Bujwida 5a (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament u Ptaka

9,7

Apartament u Ptaka

Ubytování (Apartmán) Apartament u Ptaka. Apartament u Ptaka se nachází ve městě Podgórzyn v Dolním Slezsku a nabízí balkon a výhled na řeku. 33 km od města Świeradów-Zdrój. Ubytování Apartament u Ptaka se nachází ve městě Podgórzyn (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magiczny Domek

9,5

Magiczny Domek

Ubytování (Prázdninový dům) Magiczny Domek. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Magiczny Domek offers accommodation in Podgórzyn with free WiFi and garden views. Ubytování Magiczny Domek se nachází ve městě Ewangelicka 2 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezydencja Lawendowe Wzgórze

9,5

Rezydencja Lawendowe Wzgórze

Ubytování (Privát) Rezydencja Lawendowe Wzgórze. Rezydencja Lawendowe Wzgórze se nachází v Zachełmie a nabízí sezónní venkovní bazén, lyžárnu, bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu a parkování na... Ubytování Rezydencja Lawendowe Wzgórze se nachází ve městě Zachełmie 64 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 718 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Karkonosze

9,4

Apartament Karkonosze

Ubytování (Apartmán) Apartament Karkonosze. Featuring garden views, Apartament Karkonosze is located in Podgórzyn, 8 km from Borowice Ski Lift. Ubytování Apartament Karkonosze se nachází ve městě Pułaskiego 1/4 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gościniec nad Zalewem

9,3

Gościniec nad Zalewem

Ubytování (Penzion – hostinec) Gościniec nad Zalewem. Gościniec nad Zalewem se nachází v obci Podgórzyn a nabízí zahradu i terasu. Lyžařský vlek Borowice je vzdálený 7 km. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Gościniec nad Zalewem se nachází ve městě Topolowa 24 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wesoły Skrzat

9,1

Wesoły Skrzat

Ubytování (Apartmány) Wesoły Skrzat. Wesoły Skrzat se nachází v klidné a zelené vesnici Podgórzyn, 12 km od města Karpacz, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Wesoły Skrzat se nachází ve městě ul. Żołnierska 73b (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Górska Sowa dla 12 osób, 4 sypialnie,salon z kominkiem

9,1

Chata Górska Sowa dla 12 osób, 4 sypialnie,salon z kominkiem

Ubytování (Vila) Chata Górska Sowa dla 12 osób, 4 sypialnie,salon z kominkiem. Located in Podgórzyn in the Lower Silesia region, Chata Górska Sowa dla 12 osób, 4 sypialnie, salon z kominkiem features a balcony. Ubytování Chata Górska Sowa dla 12 osób, 4 sypialnie,salon z kominkiem se nachází ve městě Podgórzyn (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament w Karkonoszach

9

Apartament w Karkonoszach

Ubytování (Apartmán) Apartament w Karkonoszach. Featuring a garden, Apartament w Karkonoszach provides accommodation in Podgórzyn with free WiFi and river views. Ubytování Apartament w Karkonoszach se nachází ve městě Żołnierska 70/5 budynek (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gospodarstwo Agroturystyczne-Pensjonat SAD

8,7

Gospodarstwo Agroturystyczne-Pensjonat SAD

Ubytování (Penzion) Gospodarstwo Agroturystyczne-Pensjonat SAD. Set in Podgórzyn, 7 km from Borowice Ski Lift, Gospodarstwo Agroturystyczne-Pensjonat SAD offers accommodation with free bikes, free private parking, a... Ubytování Gospodarstwo Agroturystyczne-Pensjonat SAD se nachází ve městě Słoneczna 14 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Concordia

8,4

Hotel Concordia

Ubytování (Hotel) Hotel Concordia. Concordia se nachází ve městě Podgórzyn v Krkonoších, 15 km od českých hranic, a nabízí apartmány se satelitní TV a bezplatné parkoviště. Ubytování Hotel Concordia se nachází ve městě B (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ostoja Karkonoska

8,3

Ostoja Karkonoska

Ubytování (Penzion) Ostoja Karkonoska. Situated in Podgórzyn, 6 km from Borowice Ski Lift, Ostoja Karkonoska features accommodation with a garden, free private parking and barbecue facilities. Ubytování Ostoja Karkonoska se nachází ve městě Jana Pawla II (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Chojnik

8

Hotel Chojnik

Ubytování (Hotel) Hotel Chojnik. Tento okouzlující hotel, obklopen lesy a horami, se nachází v krásné přírodě. Nabízí klidné útočiště a odpočinek. Ubytování Hotel Chojnik se nachází ve městě Zachełmie 24 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki u Justyny

Domki u Justyny

Ubytování (Chata) Domki u Justyny. Located in Podgórzyn in the Lower Silesia region, Domki u Justyny provides accommodation with free private parking. Ubytování Domki u Justyny se nachází ve městě Jana Pawła II 16 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Foothills 2

Foothills 2

Ubytování (Apartmán) Foothills 2. Foothills 2 is located in Podgórzyn. The accommodation is 11 km from Szklarska Poręba, and guests benefit from private parking available on site and free... Ubytování Foothills 2 se nachází ve městě Podgórzyn (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DOMKI KARKONOSZE SEN DOBRY

DOMKI KARKONOSZE SEN DOBRY

Ubytování (Prázdninový dům) DOMKI KARKONOSZE SEN DOBRY. Situated in Podgórzyn, DOMKI KARKONOSZE SEN DOBRY features free WiFi and units equipped with a kitchen. Ubytování DOMKI KARKONOSZE SEN DOBRY se nachází ve městě Podgórzyn (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Pod Skałką

Apartament Pod Skałką

Ubytování (Apartmán) Apartament Pod Skałką. Apartament Pod Skałką is situated in Podgórzyn and offers a terrace. Guests have access to free WiFi. Ubytování Apartament Pod Skałką se nachází ve městě Podgórzyn (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

,,Srebrny Widok" Górskie domki w Karkonoszach pomiędzy Szklarską a Karpaczem

,,Srebrny Widok" Górskie domki w Karkonoszach pomiędzy Szklarską a Karpaczem

Ubytování (Chata) ,,Srebrny Widok" Górskie domki w Karkonoszach pomiędzy Szklarską a Karpaczem. Górskie domki w Karkonoszach pomiędzy Szklarską a Karpaczem is located in Podgórzyn and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování ,,Srebrny Widok" Górskie domki w Karkonoszach pomiędzy Szklarską a Karpaczem se nachází ve městě Podgórzyn (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Foothills apartment

Foothills apartment

Ubytování (Apartmán) Foothills apartment. Foothills apartment is situated in Podgórzyn. This apartment also features free WiFi. The apartment also features 1 bathroom. Ubytování Foothills apartment se nachází ve městě Podgórzyn (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chatka Czarny Bocian w Podgórzynie

Chatka Czarny Bocian w Podgórzynie

Ubytování (Prázdninový dům) Chatka Czarny Bocian w Podgórzynie. Chatka Czarny Bocian w Podgórzynie se nachází ve městě Podgórzyn a nabízí zahradu a terasu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Chatka Czarny Bocian w Podgórzynie se nachází ve městě Podgórzyn (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek BB

Domek BB

Ubytování (Chata) Domek BB. Domek BB features lake views, free WiFi and free private parking, located in Podgórzyn, 6 km from Borowice Ski Lift. Ubytování Domek BB se nachází ve městě Ogrodowa 9a (Polsko - Dolnoslezské vojvodství).

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 23 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.