Hledat

Ubytování

Ubytování město Poddąbie

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 34 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Poddąbie

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Poddąbie

Apartament 11B Blue Marine Poddąbie

10

Apartament 11B Blue Marine Poddąbie

Ubytování (Apartmán) Apartament 11B Blue Marine Poddąbie. Apartament 11B Blue Marine Poddąbie is situated in Poddąbie and offers a bar and a garden. It provides free WiFi and a terrace. Ubytování Apartament 11B Blue Marine Poddąbie se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Poddąbie

9,8

Apartamenty Poddąbie

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Poddąbie. Boasting a garden, a seasonal outdoor pool and garden views, Apartamenty Poddąbie is situated in Poddąbie. Ubytování Apartamenty Poddąbie se nachází ve městě ul. Promenada Słońca 1A Nr. 3B (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Poddąbie

9,6

Domek Poddąbie

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Poddąbie. Located in Poddąbie in the Pomerania region, Domek Poddąbie has a terrace. Ubytování Domek Poddąbie se nachází ve městě ul. Plażowa 4 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje i apartamenty przy Sosnowej

9,6

Pokoje i apartamenty przy Sosnowej

Ubytování (Apartmány) Pokoje i apartamenty przy Sosnowej. Set in Poddąbie in the Pomerania region, Pokoje i apartamenty przy Sosnowej offers accommodation with free private parking. Ubytování Pokoje i apartamenty przy Sosnowej se nachází ve městě ul. Sosnowa 2 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Apartament 17B Blue Marine Poddąbek

9,6

Apartament 17B Blue Marine Poddąbek

Ubytování (Apartmán) Apartament 17B Blue Marine Poddąbek. Apartmán 17B Blue Marine Poddąbek se nachází v Poddąbie a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartament 17B Blue Marine Poddąbek se nachází ve městě ul.Wakacyjna 6 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Sokołowska

9,4

Apartamenty Sokołowska

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Sokołowska. Apartamenty Sokołowska se nachází v obci Poddąbie v Pomořansku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartamenty Sokołowska se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství).

Pensjonat Poddabie 2

9,4

Pensjonat Poddabie 2

Ubytování (Privát) Pensjonat Poddabie 2. Pensjonat Poddabie 2 se nachází v letovisku Poddąbie a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Pensjonat Poddabie 2 se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sloneczny Zakatek

9,3

Sloneczny Zakatek

Ubytování (Privát) Sloneczny Zakatek. Sloneczny Zakatek se nachází v obci Dębina-Ustka. Nabízí restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a gril. Ubytování Sloneczny Zakatek se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Dorotha

9,2

Holiday home Dorotha

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Dorotha. Holiday home Dorotha is situated in Poddąbie and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování Holiday home Dorotha se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství).

Villa Przy Lesie

9,1

Villa Przy Lesie

Ubytování (Privát) Villa Przy Lesie. Villa Przy Lesie se nachází v Poddąbii a nabízí ubytování se zahradou a terasou. Ubytování Villa Przy Lesie se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lazurowa Bryza

9

Lazurowa Bryza

Ubytování (Apartmány) Lazurowa Bryza. Set 2.2 km from Debina Beach, Lazurowa Bryza provides accommodation in Poddąbie. Ubytování Lazurowa Bryza se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament 8B Blue Marine Poddąbek

9

Apartament 8B Blue Marine Poddąbek

Ubytování (Apartmán) Apartament 8B Blue Marine Poddąbek. Apartament 8B Blue Marine Poddąbek is located in Poddąbie and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Apartament 8B Blue Marine Poddąbek se nachází ve městě Wakacyjna 10 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Sosnowy Domek" PODDĄBIE, blisko Ustki! 500m od plaży

8,8

"Sosnowy Domek" PODDĄBIE, blisko Ustki! 500m od plaży

Ubytování (Prázdninový dům) "Sosnowy Domek" PODDĄBIE, blisko Ustki! 500m od plaży. "Sosnowy Domek" PODDĄBIE, blisko Ustki! 500m od plaży se nachází v letovisku Poddąbie v Pomořanském vojvodství, 44 km od vesnice Jarosławiec. Ubytování "Sosnowy Domek" PODDĄBIE, blisko Ustki! 500m od plaży se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství).

Pensjonat Poddabie 1

8,5

Pensjonat Poddabie 1

Ubytování (Privát) Pensjonat Poddabie 1. Located in Poddąbie, Pensjonat Poddabie 1 provides a garden. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Pensjonat Poddabie 1 se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství).

Villa Bursztynek

8,3

Villa Bursztynek

Ubytování (Vila) Villa Bursztynek. Villa Bursztynek is located in a forested area in Poddąbie, just 500 metres from the Baltic Sea. It offers free parking place for two cars on site. Ubytování Villa Bursztynek se nachází ve městě Bursztynowa 28 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Poddąbek

8,2

Apartamenty Poddąbek

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Poddąbek. Apartmány Poddąbek se nachází v obci Poddąbie a nabízí sezónní venkovní bazén. Některé apartmány mají kuchyni s varnou deskou. Ubytování Apartamenty Poddąbek se nachází ve městě Spacerowa 11 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Ośrodek Wypoczynkowy Lazur

7,5

Ośrodek Wypoczynkowy Lazur

Ubytování (Rezort) Ośrodek Wypoczynkowy Lazur. Set in Poddąbie, 2.4 km from Debina Beach, Ośrodek Wypoczynkowy Lazur offers accommodation with a garden and free private parking. Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy Lazur se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství).

Apartament 19B Blue Marine Poddąbek

Apartament 19B Blue Marine Poddąbek

Ubytování (Apartmán) Apartament 19B Blue Marine Poddąbek. Apartament 19B Blue Marine Poddąbek se nachází v obci Poddąbie, 16 km od města Ustka, a nabízí výhled na zahradu. Ubytování Apartament 19B Blue Marine Poddąbek se nachází ve městě ul.Wakacyjna 6 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament 3B Blue Marine Poddąbie

Apartament 3B Blue Marine Poddąbie

Ubytování (Apartmán) Apartament 3B Blue Marine Poddąbie. Apartament 3B Blue Marine Poddąbie is set in Poddąbie and offers a restaurant, a bar and a terrace. The accommodation is 48 km from Darłowo. Ubytování Apartament 3B Blue Marine Poddąbie se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament 1B Blue Marine Poddąbie

Apartament 1B Blue Marine Poddąbie

Ubytování (Apartmán) Apartament 1B Blue Marine Poddąbie. Situated in Poddąbie, just 2.2 km from Debina Beach, Apartament 1B Blue Marine Poddąbie features beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming... Ubytování Apartament 1B Blue Marine Poddąbie se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osiedle Bałtyk Apartament ALBATROS

Osiedle Bałtyk Apartament ALBATROS

Ubytování (Apartmán) Osiedle Bałtyk Apartament ALBATROS. Osiedle Bałtyk Apartament ALBATROS is set in Poddąbie and offers a restaurant, a tennis court and a terrace. Ubytování Osiedle Bałtyk Apartament ALBATROS se nachází ve městě Promenada Słońca 1A/1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Kotwica

Apartamenty Kotwica

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Kotwica. Situated in Poddąbie, Apartamenty Kotwica offers a garden and barbecue. Łeba is 40 km away. Free private parking is available on site. Ubytování Apartamenty Kotwica se nachází ve městě Promenada Słońca 1/1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Pod Różami

Domek Pod Różami

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Pod Różami. Domek Pod Różami is located in Poddąbie and offers free bikes and a terrace. Ubytování Domek Pod Różami se nachází ve městě ul. Sosnowa 3 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament 12B Blue Marine Poddąbie

Apartament 12B Blue Marine Poddąbie

Ubytování (Apartmán) Apartament 12B Blue Marine Poddąbie. Apartament 12B Blue Marine Poddąbie is set in Poddąbie. The accommodation features free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartament 12B Blue Marine Poddąbie se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament 4B Blue Marine Poddąbie

Apartament 4B Blue Marine Poddąbie

Ubytování (Apartmán) Apartament 4B Blue Marine Poddąbie. Set in Poddąbie in the Pomerania region, Apartament 4B Blue Marine Poddąbie has a garden. This apartment also features free WiFi. Ubytování Apartament 4B Blue Marine Poddąbie se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství).

Domek letniskowy

Domek letniskowy

Ubytování (Chata) Domek letniskowy. Situated in Poddąbie in the Pomerania region, Domek letniskowy has a garden. Ubytování Domek letniskowy se nachází ve městě Leśna 4 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Letniskowy

Domek Letniskowy

Ubytování (Chata) Domek Letniskowy. Providing garden views, Domek Letniskowy in Poddąbie provides accommodation, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Domek Letniskowy se nachází ve městě Słoneczna 1A (Polsko - Pomořské vojvodství).

Apartament Poddąbie

Apartament Poddąbie

Ubytování (Apartmán) Apartament Poddąbie. The beach is 600 metres away from the property. Apartament Poddąbie offers pet-friendly accommodation in Poddąbie. Ubytování Apartament Poddąbie se nachází ve městě Promenada Słońca 1 m.8 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament 9B Blue Marine Poddąbek

Apartament 9B Blue Marine Poddąbek

Ubytování (Apartmán) Apartament 9B Blue Marine Poddąbek. Apartament 9B Blue Marine Poddąbek is located in Poddąbie and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a bar. Ubytování Apartament 9B Blue Marine Poddąbek se nachází ve městě Wakacyjna 6 budnek B Apartament 9 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament 2B Blue Marine Poddąbie

Apartament 2B Blue Marine Poddąbie

Ubytování (Apartmán) Apartament 2B Blue Marine Poddąbie. Apartament 2B Blue Marine Poddąbie se nachází v Poddąbii a nabízí restauraci, bar a terasu. 45 km od Jarosławice. Ubytování Apartament 2B Blue Marine Poddąbie se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament 10B Blue Marine Poddąbie

Apartament 10B Blue Marine Poddąbie

Ubytování (Apartmán) Apartament 10B Blue Marine Poddąbie. Situated in Poddąbie, just 2.1 km from Debina Beach, Apartament 10B Blue Marine Poddąbie features beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming... Ubytování Apartament 10B Blue Marine Poddąbie se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství).

Rodzinny dom nad morzem

Rodzinny dom nad morzem

Ubytování (Prázdninový dům) Rodzinny dom nad morzem. Rodzinny dom nad morzem se nachází ve městě Poddąbie a nabízí zahradu. 40 km od Łeby. Prázdninový dům má terasu. Ubytování Rodzinny dom nad morzem se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství).

Schönes Ferienhaus an der Ostsee

Schönes Ferienhaus an der Ostsee

Ubytování (Prázdninový dům) Schönes Ferienhaus an der Ostsee. Situated in Poddąbie, Schönes Ferienhaus an der Ostsee offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Schönes Ferienhaus an der Ostsee se nachází ve městě Bursztynowa (Polsko - Pomořské vojvodství).

Dom Koral Poddabie

Dom Koral Poddabie

Ubytování (Prázdninový dům) Dom Koral Poddabie. Set in Poddąbie in the Pomerania region, Dom Koral Poddabie has a garden. The accommodation is 48 km from Darłowo. Ubytování Dom Koral Poddabie se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství).

Villa on the cliff

Villa on the cliff

Ubytování (Chata) Villa on the cliff. Ubytování v obci Poddąbie v Pomořansku, Villa on the cliff nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Chata má také zahradu a terasu. Ubytování Villa on the cliff se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament 13B Blue Marine Poddąbie

Apartament 13B Blue Marine Poddąbie

Ubytování (Apartmán) Apartament 13B Blue Marine Poddąbie. Apartament 13B Blue Marine Poddąbie is set in Poddąbie and offers a garden. This apartment provides a terrace as well as free WiFi. Ubytování Apartament 13B Blue Marine Poddąbie se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Klimek

Villa Klimek

Ubytování (Vila) Villa Klimek. Situated in Poddąbie in the Pomerania region, Villa Klimek features a patio and garden views. Ubytování Villa Klimek se nachází ve městě Sosnowa 16 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Mieszko

Apartamenty Mieszko

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Mieszko. Situated in Poddąbie in the Pomerania region, Apartamenty Mieszko features a patio and garden views. Ubytování Apartamenty Mieszko se nachází ve městě 16 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Zacisze 1

Apartamenty Zacisze 1

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Zacisze 1. Featuring garden views, Apartamenty Zacisze 1 in Poddąbie features accommodation, a restaurant, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartamenty Zacisze 1 se nachází ve městě Zacisze 1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Milutki

Milutki

Ubytování (Prázdninový dům) Milutki. Milutki is located in Poddąbie and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Milutki se nachází ve městě Bursztynowa 22 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Gaja

Apartament Gaja

Ubytování (Apartmán) Apartament Gaja. Komfortowy, dwupoziomowy apartament w Poddąbiu se nachází v Poddąbii a nabízí terasu. 40 km od Łeby. Apartmán má 2 koupelny a obývací pokoj. Ubytování Apartament Gaja se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství).

Apartamenty Port Royal Poddąbie

Apartamenty Port Royal Poddąbie

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Port Royal Poddąbie. Featuring a garden, Apartamenty Port Royal Poddąbie offers accommodation in Poddąbie. Free WiFi is provided. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartamenty Port Royal Poddąbie se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mały Dąbek

Mały Dąbek

Ubytování (Prázdninový dům) Mały Dąbek. Mały Dąbek se nachází v obci Poddąbie a nabízí zahradu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Prázdninový dům má 2 oddělené ložnice, 2 koupelny a obývací pokoj. Ubytování Mały Dąbek se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Suzi

Domek Suzi

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Suzi. Situated in Poddąbie, Domek Suzi features accommodation with a private parking. The property has garden views and is 45 km from Jarosławiec. Ubytování Domek Suzi se nachází ve městě Poddąbie (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 34 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.