Hledat

Ubytování

Ubytování město Police

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Police

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Police

Pod lasem

9,9

Pod lasem

Ubytování (Apartmán) Pod lasem. Pod lasem is situated in Police. The accommodation is 16 km from Szczecin, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Pod lasem se nachází ve městě ul.Wincentego Kadłubka 3 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

12 Level

9,7

12 Level

Ubytování (Apartmán) 12 Level. 12 Level is set in Police and offers free bikes and a terrace. The property has city views and is 18 km from Szczecin. Ubytování 12 Level se nachází ve městě m 119 12 piętro (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Dobosz

7,9

Hotel Dobosz

Ubytování (Hotel) Hotel Dobosz. Hotel Dobosz nabízí pokoje s TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma a wellness centrum s bezplatným krytým bazénem a vířivkou. Ubytování Hotel Dobosz se nachází ve městě Wróblewskiego 1 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.