Hledat

Ubytování

Ubytování město Polkowice

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Polkowice

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Polkowice

Apartament Miedzianka II

10

Apartament Miedzianka II

Ubytování (Apartmán) Apartament Miedzianka II. Boasting city views, Apartament Miedzianka II is situated in Polkowice. This property offers access to a balcony and free parking. Ubytování Apartament Miedzianka II se nachází ve městě Polkowice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Miedzianka

9,9

Apartament Miedzianka

Ubytování (Apartmán) Apartament Miedzianka. Apartament Miedzianka provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property has city views. Ubytování Apartament Miedzianka se nachází ve městě Miedziana 1/26 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elen & K

9,7

Elen & K

Ubytování (Apartmán) Elen & K. Boasting city views, Elen & K provides accommodation with free bikes, around 12 km from Wielka Sowa Ski Lift. Ubytování Elen & K se nachází ve městě Górna 8 m. 9 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Natali & K

9,6

Natali & K

Ubytování (Apartmán) Natali & K. Natali is located in Polkowice and offers a shared lounge. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytování Natali & K se nachází ve městě 11 Lutego 35/1 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Boróweczka

8,8

Apartament Boróweczka

Ubytování (Apartmán) Apartament Boróweczka. Set in Polkowice, within 12 km of Wielka Sowa Ski Lift, Apartament Boróweczka offers accommodation with air conditioning. The property features city views. Ubytování Apartament Boróweczka se nachází ve městě Borówkowa 5/7 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aqua Hotel

8,1

Aqua Hotel

Ubytování (Hotel) Aqua Hotel. Aqua Hotel je moderní rekreační a konferenční komplex v Polkowicích. Nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování Aqua Hotel se nachází ve městě Polkowice (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje/Noclegi dla firm

Pokoje/Noclegi dla firm

Ubytování (Farma) Pokoje/Noclegi dla firm. Offering city views, Pokoje/Noclegi dla firm in Polkowice offers accommodation and a garden. Free WiFi is provided. Ubytování Pokoje/Noclegi dla firm se nachází ve městě 6 Zachodnia (Polsko - Dolnoslezské vojvodství).

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.