Hledat

Ubytování

Ubytování město Pomiechówek

V polském městě Výsledky hledání (Polsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Pomiechówek

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Pomiechówek

Astoria Fly Modlin Airport

9,2

Astoria Fly Modlin Airport

Ubytování (Hotel) Astoria Fly Modlin Airport. Offering free WiFi, Astoria Fly Modlin Airport is set in Pomiechówek. The accommodation offers a 24-hour front desk and room service for guests. Ubytování Astoria Fly Modlin Airport se nachází ve městě Stanisławowo 16 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Narev

9,2

Narev

Ubytování (Prázdninové domy) Narev. Narev se nachází v obci Pomiechówek, 26 km od Zegrza, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Narev se nachází ve městě Pomiechówek (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd Magnolia-Airport Modlin

9,2

Zajazd Magnolia-Airport Modlin

Ubytování (Penzion – hostinec) Zajazd Magnolia-Airport Modlin. Zajazd Magnolia-Airport Modlin is located in Pomiechówek, on the shore of Wkra River, by National Route 62. Warsaw-Modlin Airport is 8 km away. Ubytování Zajazd Magnolia-Airport Modlin se nachází ve městě ul. Modlińska 1 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weź tu Przystań

Weź tu Przystań

Ubytování (Prázdninový dům) Weź tu Przystań. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Weź tu Przystań is situated in Pomiechówek. Ubytování Weź tu Przystań se nachází ve městě Pomiechówek (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Výsledky hledání

Město Výsledky hledání se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování v polském městě Výsledky hledání.