Hledat

Ubytování

Ubytování město Rozogi

V polském městě Varmijsko-mazurské vojvodství (Polsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Rozogi

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Rozogi

Zajazd Tusinek Grzegorz Winiarek

9,2

Zajazd Tusinek Grzegorz Winiarek

Ubytování (Penzion) Zajazd Tusinek Grzegorz Winiarek. Zajazd Tusinek Grzegorz Winiarek features a restaurant, free bikes, a bar and garden in Rozogi. Ubytování Zajazd Tusinek Grzegorz Winiarek se nachází ve městě Kolonia 2 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agro Przy Kominku

8,7

Agro Przy Kominku

Ubytování (Farma) Agro Przy Kominku. Situated in Rozogi, Agro Przy Kominku offers garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Agro Przy Kominku se nachází ve městě Warszawska 15 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gospodarstwo Agroturystyczne u Kubziniaka

Gospodarstwo Agroturystyczne u Kubziniaka

Ubytování (Farma) Gospodarstwo Agroturystyczne u Kubziniaka. Gospodarstwo Agroturystyczne u Kubziniaka se nachází v obci Rozogi a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování Gospodarstwo Agroturystyczne u Kubziniaka se nachází ve městě Rozogi (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Varmijsko-mazurské vojvodství

Město Varmijsko-mazurské vojvodství se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování v polském městě Varmijsko-mazurské vojvodství.