Hledat

Ubytování

Ubytování město Raków

V polském městě Svatokřížské vojvodství (Polsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v polském městě Raków

Nejlepší ubytování v hotelech v polském městě Raków

Hotel Chańcza

8,4

Hotel Chańcza

Ubytování (Hotel) Hotel Chańcza. Hotel Chańcza se nachází ve městě Raków a nabízí bar, zahradu a gril. Nabízí restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, pokojovou službu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Chańcza se nachází ve městě Raków (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gospodarstwo agroturystyczne ,,KUZNIA,,

Gospodarstwo agroturystyczne ,,KUZNIA,,

Ubytování (Farma) Gospodarstwo agroturystyczne ,,KUZNIA,,. Set in Raków, 25 km from Święta Katarzyna, Gospodarstwo agroturystyczne, KUZNIA, offers a garden and free WiFi. Ubytování Gospodarstwo agroturystyczne ,,KUZNIA,, se nachází ve městě Nowa Huta 20 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PYZÓWKA

PYZÓWKA

Ubytování (Farma) PYZÓWKA. PYZÓWKA se nachází v Głuchowě a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Na farmě se podává kontinentální snídaně. PYZÓWKA má zahradu a terasu. Ubytování PYZÓWKA se nachází ve městě Raków (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v polském městě Svatokřížské vojvodství

Město Svatokřížské vojvodství se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování v polském městě Svatokřížské vojvodství.